New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

CZERWIEC 2004:

   27 Czerwiec 2004 - by Cez
Trailer prezentujący zestaw Sliders DVD

Universal Pictures zaprezentowało trailer przedstawiający zestaw Sliders DVD, którego premiera zaplanowana jest na sierpień tego roku. Plik należy otworzyć w programie Quick Time. Filmik waży 3,4 MB. Mniejsza wersja (962 KB) jest tutaj.

27 Czerwiec 2004 - by Cez
Teledysk do piosenki "Remmy's Slide"

Amerykańska stacja telewizyjna SciFi, która wyprodukowała 4 i 5 serię Sliders zamieściła internetową wersję teledysku do piosenki "Remmy's Slide". Utwór jest wykonywany przez Cleavanta Derricksa. Aktor ten wydał w Stanach Zjednoczonych płytę "Beginnings", na której można znaleźć wspomnianą piosenkę. By zobaczyć teledysk należy zgrać plik na dysk, a następnie kliknąć na niego. Program Real Player połączy się z serwerem i uruchomi filmik. Warto go zobaczyć, bowiem teledysk zawiera ciekawe fragmenty serialu z wszystkich pięciu sezonów. Zwykła wersja dźwiękowa tej piosenki jest tutaj, a słowa utworu tu.

24 Czerwiec 2004 - by Cez
Screeny z trzeciego sezonu

W dziale Sezon 3 pojawiły się screeny ze wszystkich dwudziestu pięciu odcinków trzeciej serii. Epizody te były emitowane w Polsce na antenie RTL7, więc można sobie przypomnieć do jakich kolejnych światów trafiali Slidersi. W połowie serii odszedł profesor Arturo, a pojawiła się Maggie Beckett. Systematycznie dodajemy  też opisy odcinków Sezonu 2.

21 Czerwiec 2004 - by Cez
Polskie stacje TV nadal nic nie wiedzą

Sytuacja nie uległa zmianie. Wciąż większość polskich stacji telewizyjnych, w tym Polsat, TVN i TVP, nie potrafi powiedzieć czy i kiedy zostanie zakupiony serial Sliders. Zainteresowana tytułem wydaje się być jedynie płatna stacja AXN, która jest jedną z najmłodszych telewizji w Polsce. AXN działa w wielu krajach Europy Środkowej. Centrala mieści się w Budapeszcie. Węgierski przedstawiciel poinformował nas, że AXN bardzo chciałoby zakupić serial, bowiem stacja ta chętnie emituje znane i lubiane seriale fantastyczne, np. Star Trek, jednak jest problem z uzyskaniem licencji. Jeśli ta przeszkoda zostanie pokonana, Sliders być może pojawi się w ramówce AXN.

15 Czerwiec 2004 - by Cez
Polska petycja - totalna klapa?

Mimo, że od kilku lat Sliders nie ma w polskiej telewizji, bardzo mało osób wysłało petycję do stacji telewizyjnych. Być może wynika to z tego, że strona jest zbyt młoda i nie każdy wie o jej istnieniu. Ostatni miesiąc pokazał, że petycja najprawdopodobniej nic nie da. Przypominamy jeszcze raz o naszej prośbie - jeśli chcesz by w Polsce pojawił się serial Sliders, wyślij petycję, którą znajdziesz klikając na obrazek obok. Szanse stale maleją, więc nie wahaj się - wyślij list, a być może dzięki temu zobaczysz wkrótce Sliders po polsku.

15 Czerwiec 2004 - by Cez
Ogólnoświatowa akcja w sprawie kontynuacji Sliders

Nasz news o tym, że Derricks nadal wierzy w to, iż możliwa jest w USA kontynuacja Sliders zdziwił nie tylko redakcję SLPL. Postanowiliśmy sprawdzić czy rzeczywiście jest to prawdopodobne. Okazuje się, że tak. Nieoficjalnie mówi się o wielkiej światowej akcji, która miałaby być przeprowadzona w sierpniu 2004, tuż po wydaniu DVD. To dlatego od dwóch lat strony nie organizują żadnych petycji. Wszyscy wspólnie czekają na dobry moment, by prośby zadziałały. Niespodzianką jest wiadomość, że zaangażowany w to jest sam twórca Sliders, Robert K. Weiss. To właśnie on przekazał największym amerykańskim stronom, a te mniejszym zagranicznym, o tym, że w pewnym momencie da znak. Po tym sygnale wytwórnia Universal powinna być bombardowana telefonami, mailami, listami. Im więcej będzie sprzedanych egzemplarzy DVD i im więcej listów, tym szybciej wytwórnia zgodzi się na rozmowy w Weissem w sprawie szóstej serii lub, co ciekawe, filmu pełnometrażowego Sliders Movie.

15 Czerwiec 2004 - by Cez
Księga Gości czeka na twój wpis

Liczba odwiedzin na stronie ciągle wzrasta, a liczba wpisów w Księdze Gości maleje. Postanowiliśmy więc przypomnieć o jej istnieniu. Chcesz podzielić się swoją opinią o stronie, o Sliders? Dopisz się do księgi. Pomożesz redakcji zdecydować co należy ulepszyć w serwisie.

15 Czerwiec 2004 - by Cez
Polskich napisów do Sliders wciąż brak

Coraz więcej osób pyta się redakcję o polskie napisy do odcinków Sliders. Niestety nawet kilkuletnie strony niemieckie czy francuskie nie posiadają napisów w swych językach. Mimo to strona SLPL chciałaby przygotować je dla czytelników strony. Jeśli możesz nam w tym pomóc, masz nagrane odcinki serialu na video, to napisz do nas. Kolejną szansą jest amerykańskie wydanie Sliders DVD, do którego będą dołączone napisy francuskie i hiszpańskie. Jeśli ktoś zna te dwa języki, proszony jest również o kontakt.

  9 Czerwiec 2004 - by Cez
Okładka zestawu SLIDERS DVD

Znana jest już okładka pudełka Sliders DVD. Zestaw będzie zawierał sześć płyt, a na nich zapisane zostaną pierwsze dwa sezony serialu. DVD będzie dostępne tylko w Ameryce Północnej. Zamówienia można składać w Amazon.com. Większą wersję okładki można zobaczyć tutaj. Prezentujemy także obraz z menu DVD: pierwsza fotka oraz druga, a także zdjęcie całego pudełka.

 

  9 Czerwiec 2004 - by Cez
Derricks mówi, że wciąż jest szansa na kontynuację

SLPL otrzymało e-maila od Cleavanta Derricksa, który wcielał się w Sliders w Rembrandta Browna. Aktor napisał: "Jeśli mam być szczery, to muszę was zapewnić, że tylko od fanów zależy czy serial powróci czy nie. Dzwońcie, piszcie, ślijcie maile, może wtedy wytwórnia wznowi serial. Universal nie pyta się raczej aktorów czy serial ma być kontynuowany czy też nie. To wszystko zależy od widzów. Cleavant". Przypominamy, że chodzi o to czy kiedykolwiek powstanie szósta seria. Aktor radzi fanom, by wysyłali swe opinie, więc SLPL postanowiło zamieścić przydatne adresy. Na stronie www.slidersweb.net/ssn/ opisano sposoby skontaktowania się z odpowiednimi ludźmi. My proponujemy wysłać maila na adres wytwórni Universal, czyli na feedback@www.scifi.com lub zwykły list w kopercie na adres: Sliders, Universal Television, 100 Universal City Plaza, Universal City, CA 91608. Tekst oczywiście musi być po angielsku. Można także podpisać gotową petycję.

  9 Czerwiec 2004 - by Cez
Podsumowanie - oglądalność 5 serii w Niemczech

Niemiecka stacja RTL zakończyła emisję piątego sezonu serialu Sliders. Możemy więc podsumować oglądalność poszczególnych serii. Pod uwagę brany jest przedział wiekowy od 14 do 49 lat. Sezon 1 - 2,02 miliona widzów, sezon 2 - 1,43; sezon 3 - 1,29 oraz sezon 4 - 1,16. Sezon 5 miał mniejszą oglądalność, najprawdopodobniej dlatego, że w serialu zabrakło postaci znanych z poprzednich serii. Oglądalność wynosiła 0,58 miliona.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!