New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

GRUDZIEŃ 2004:

   29 Grudzień 2004 - by Cez
Potrzebny tłumacz napisów z serialu SLIDERS

Ostatnio coraz więcej osób pyta się redakcji o napisy do serialu Sliders. Niestety z przykrością musimy ogłosić, że nie będzie kolejnych napisów dopóki nie znajdzie się tłumacz. Poprzedni niestety zrezygnował. Jeśli masz ochotę na tłumaczenie odcinków z sezonu 1 i 2, to napisz maila do redakcji. Dobra wiadomość - dysponujemy angielskimi napisami (podziękowania dla Mariano Maza), więc tłumacz będzie musiał jedynie usuwać z pliku tekstowego napis angielski i wstawiać polski. Napisy są już dostosowane do wersji DVD Rip.

  27 Grudzień 2004 - by Cez
FORUM SLIDERS PL oficjalnie otwarte!

Zgodnie z naszą obietnicą prezentujemy pierwsze POLSKIE Forum Dyskusyjne o serialu Sliders. Wielu czytelników naszej strony prosiło o taki dział, mamy więc nadzieję, że na Forum pojawi się wkrótce wielu fanów serialu Sliders. Zarejestruj się, zaloguj, przeczytaj regulamin, następnie stwórz ciekawe tematy i dopisuj posty. Podyskutuj m.in. o odcinkach Sliders, o postaciach, aktorach. Oczywiście możesz również pisać na tematy nie związane z serialem, np. o muzyce, grach, filmach. Liczymy na to, że będziesz często odwiedzał Forum SLIDERS PL i co najważniejsze - dopisywał posty. Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie funkcjonowania strony i forum SLIDERS PL, napisz o tym na Forum w odpowiednim temacie.

27 Grudzień 2004 - by Cez
Zamów europejskie wydanie DVD

Przypominamy, że od dziś dostępne jest europejskie wydanie DVD z pierwszym i drugim sezonem serialu Sliders (Region 2). Gwiazdka już za nami, ale jeśli chcesz zrobić komuś jeszcze jeden prezent zamów produkt, np. za pośrednictwem Amazon.co.uk (cena - £26.24). Więcej informacji w dziale DVD.


20 Grudzień 2004 - by Cez
Prezent świąteczny od SLIDERS PL

Stacje telewizyjne przygotowują na święta specjalną ramówkę, gazety dodają ciekawe prezenty. SLIDERS PL nie pozostanie w tyle! Specjalnie na święta przygotujemy niespodziankę, a mianowicie nowy dział. Będzie nim pierwsze polskie forum dyskusyjne poświęcone serialowi "Sliders". Forum pojawi się jeszcze w tym roku. By ułatwić powstawanie tego nowego działu zachęcamy czytelników do nadsyłania uwag, propozycji na adres sliders@tcz.pl. Napiszcie np. jak według Was powinno wyglądać owe forum, jakie powinny znajdować się w nim działy. Zapamiętajcie też jedno - życie forum zależy tylko od forumowiczów, czyli od Waszych stałych, systematycznych wpisów. Liczymy na to, że polscy fani Sliders nas nie zawiodą.

19 Grudzień 2004 - by Cez
Sliders DVD dostępne w Europie!

Dobra wiadomość dla wszystkich europejskich fanów serialu Sliders. Universal Pictures postanowiło wydać zestaw DVD również na naszym kontynencie. Przypomnijmy, że poprzednie wydanie pojawiło się wyłącznie na kontynencie amerykańskim. Europejski zestaw będzie można kupić już od 27 grudnia tego roku. Dostępna będzie jedynie oryginalna angielska wersja, oczywiście przystosowana do regionu 2. Jednak najprawdopodobniej do zestawu będą dołączone te same napisy co w wersji amerykańskiej. Niestety wśród nich nie ma języka polskiego. Zestaw europejski można zamówić za pośrednictwem Amazon.co.uk (cena - £26.24) lub Amazon.de (cena - 55,00 EUR)

19 Grudzień 2004 - by Cez
Ekskluzywny materiał! 13-minutowy gag

Przedstawiamy gorący materiał. Na stronie EP.COM pojawił się ekskluzywny gag zawierający sceny z serialu Sliders, przede wszystkim z sezonu trzeciego. Jeśli nie widziałeś tej serii, nie oglądaj gagu, możesz się bowiem natknąć na spoilery. Filmik jest spory, zajmuje 80 MB, ale warto go zobaczyć. Gag zawiera wiele śmiesznych scen, takich jak wpadki na planie czy kręcenie dziwnych efektów specjalnych. Zobaczymy również młodego  i fałszującego Jerry'ego O'Connella. Ściągnij filmik na dysk i śmiej się z nami! By zobaczyć filmik niezbędny jest program Quick Time.

19 Grudzień 2004 - by Cez
Zagubione reklamy

Po dłuższej przerwie zamieszczamy linki do ciekawych filmików, reklamujących serial Sliders. Te interesujące materiały z pewnością byłyby zapomniane, gdyby nie fan serialu Sliders - Mike Truman, który zachował owe filmiki na dysku i udostępnił światu. Pierwsza reklama nawiązuje do odcinka The Prince of Slides. Druga to połączenie scen z sezonów 1 - 4. Każda z reklam zajmuje około 3 MB. By zobaczyć oba filmiki niezbędny jest program Quick Time

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!