New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

GRUDZIEŃ 2007:

   28 Grudzień 2007 - by Cez
Przeszukaj serwis SLIDERS PL 

W serwisie SLIDERS PL fani serialu mogą znaleźć sporo informacji na temat Sliders: newsy, fakty, ciekawostki, artykuły, przeróżne pliki, grafikę i wiele innych. Zawartość jest uporządkowana i przedstawiona w menu po prawej stronie. Jednak by ułatwić odwiedzającym szybkie odszukanie konkretnych informacji, postanowiliśmy dodać wyszukiwarkę. Znajdziecie ją u dołu strony głównej. Za jej pomocą można przeszukać zasoby serwisu SLIDERS PL, a także wedle uznania zasoby światowe.

23 Grudzień 2007 - by Cez
Powtórka sezonu drugiego na AXN Sci-Fi 

Już od 28 grudnia od poniedziałku do piątku będzie można zobaczyć powtórkę drugiego sezonu na kanale AXN Sci-Fi. Seria składa się z trzynastu odcinków. Epizody emitowane będą trzy razy dziennie - o północy, o godzinie 12:00 oraz 18:00. Po trzynastu odcinkach stacja pokaże powtórkę sezonu trzeciego - już od 16 stycznia. Jeśli zaś chodzi o kanał AXN, stacja ta aktualnie nie powtarza serialu Sliders.

By aktualnie śledzić daty emisji poszczególnych odcinków, wystarczy kliknąć na logo AXN Sci-Fi znajdujące się w lewej ramce na stronie głównej.

23 Grudzień 2007 - by Cez
Wyniki sondy: tłumaczenie AXN na wysokim poziomie 

Głosowanie w sondzie zostało zakończone. Na pytanie dotyczące jakości polskich dialogów na kanale AXN, aż 54% głosujących osób odpowiedziało, że tłumaczenie jest zdecydowanie bardzo dobre, a 34% że dobre. Wyniki sondy powędrowały do archiwum. Redakcja SLIDERS PL cieszy się z tych wyników, ponieważ przypomnijmy, że tłumacz AXN konsultował z nami brzmienie tytułu serialu oraz pewnych charakterystycznych słówek.

23 Grudzień 2007 - by Cez
Reaktywacja księgi gości  

Księga gości ponownie została otwarta. Zapraszamy do oddawania wpisów. Przy okazji polecamy nasze Forum dyskusyjne. To jedyne miejsce w Polskim Internecie gdzie prowadzone są dyskusje na temat serialu Sliders.

22 Grudzień 2007 - by Cez
Czwarty sezon od marca dostępny na DVD

Sensacyjna wiadomość. Universal Studios Home Entertainment zdecydowało po wielu błaganiach fanów, że wyda czwarty sezon serialu Sliders na DVD. Sezon ten opowiada o perypetiach czterech bohaterów: Quinna, Remmy'ego, Maggie oraz Colina. Niestety Wade i profesor Arturo nie pojawiają się w czwartym sezonie. Obok prezentujemy oficjalną okładkę nowego wydania.

Pakiet DVD będzie składał się z pięciu jednowarstwowych płyt DVD, zawierających 22 odcinki z sezonu czwartego. Łącznie epizody trwają 994 minut. Premiera przewidziana jest na 25 marca 2008 roku. Odcinki będzie można oglądać w wersji pełnoekranowej (1:31:1), dźwięk zostanie zapisany w wersji stereo (Dolby Digital 2.0), czyli podobnie jak  w przypadku wydania poprzednich trzech sezonów. Dołączone zostaną angielskie napisy. W chwili obecnej brak informacji na temat ewentualnych dodatków. Cena detaliczna to 59,98 dolarów, jednak pakiet DVD można zamawiać przedpremierowo za 41,99 dolarów na Amazon.com.

Przypomnijmy, że poprzedni, trzeci sezon został wydany w lipcu 2005 roku. Wydanie czwartego sezonu na DVD zwiększa również prawdopodobieństwo wydania w przyszłości ostatniego, piątego sezonu serialu Sliders. Zapraszamy do naszego działu Płyty DVD - znaleźć w nim można szczegółowe informacje na temat dwóch poprzednich pakietów DVD z serialem Sliders.

22 Grudzień 2007 - by Cez
Pierwszy i drugi sezon na DVD w Niemczech 

Już 22 lutego 2008 roku nasi zachodni sąsiedzi otrzymają swoje własne zlokalizowane wydanie pierwszego i drugiego sezonu Sliders na DVD. Podobnie jak w USA czy Wielkiej Brytanii, w Niemczech dostępny będzie pakiet DVD składający się z sześciu płyt DVD, zawierający wszystkie odcinki z pierwszego oraz drugiego sezonu. Dialogi będą dostępne w dwóch wersjach  - angielski oryginał oraz niemiecki dubbing. Odcinki będzie można oglądać w wersji pełnoekranowej (1:31:1), dźwięk zostanie zapisany w wersji stereo (Dolby Digital 2.0). Obok prezentujemy oficjalną okładkę.

W pakiecie znajdą się oczywiście materiały dodatkowe, jak np. wywiady z twórcami serialu oraz galeria, czyli słowem będzie to niemal identyczne wydanie co w USA. Przypomnijmy na koniec, że pierwszy i drugi sezon został w Stanach Zjednoczonych wydany w jednym zestawie w sierpniu 2004 roku, natomiast sezon trzeci w lipcu 2005.

Niemieckim wydawcą pakietu DVD jest firma Koch Media. Cena zestawu DVD wynosi 39,95 Euro. Zamawiać można np. na Amazon.de.

22 Grudzień 2007 - by Cez
Sci-Fi Channel dostępny w Polsce 

W grudniu w ofercie platformy cyfrowej N pojawił się kanał Sci-Fi Channel, dostępny w języku polskim. Wkrótce stacja ma również pojawić się w sieciach kablowych. Sci-Fi emitował w USA w latach 1998-2000 czwarty i piąty sezon Sliders. Wcześniejsze trzy sezony pokazywała stacja FOX. Gdy tylko dowiemy się od polskiego oddziału czy w planach emisji jest serial Sliders, niezwłocznie o tym poinformujemy.

22 Grudzień 2007 - by Cez
Kari Wuhrer wystąpi w "Stargate: Atlantis" 

Kari Wuhrer, aktorka znana z serialu Sliders z roli Maggie Beckett, wystąpi gościnnie w piętnastym odcinku czwartej serii serialu "Stargate: Atlantis". Epizod zatytułowany "Outcast" zostanie wyemitowany 1 lutego 2008 roku. Kari zagra w tym odcinku Nancy, byłą żonę Sheppard'a - głównego bohatera serialu. Obok newsa zamieściliśmy fotkę Kari z planu. Kliknij na obrazek by zobaczyć większą wersję.


 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!