New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

KWIECIEŃ 2005:

   30 Kwiecień 2005 - by Cez
To już pewne! Trzeci sezon na DVD już w lipcu

Universal Studio oficjalnie potwierdziło, że trzeci sezon serialu Sliders na DVD pojawi się w sklepach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 19 lipca tego roku. SLIDERS PL informowało o tym już w marcu. Zestaw będzie się składał z czterech dwuwarstwowych płyt, które razem będą zawierać 25 odcinków + dodatkowe materiały. Tak jak poprzednio obraz będzie tylko w wersji pełnoekranowej (1:31:1) oraz dźwięk Dolby Digital 2.0. Do odcinków zostaną dołączone napisy w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. Bardzo ciekawa jest cena zestawu. Poprzednie wydanie (z sezonami 1 i 2) kosztowało ok. 60 dolarów. Drugi zestaw będzie można nabyć za jedyne 44,98 $. Do newsa dołączyliśmy oficjalną okładkę wydania. Kliknij na obrazek obok by zobaczyć większą wersję.

  21 Kwiecień 2005 - by Cez
Potwierdzenie trzeciego sezonu na DVD?

W amerykańskim wydaniu DVD z serialem "Drużyna A" pojawiły się ostatnio w pudełku ulotki reklamujące inne zestawy DVD przygotowywane przez firmę Universal. Wśród zapowiadanych tytułów znalazł się trzeci sezon Sliders. Na ulotce wykorzystano okładkę zestawu pierwszego. Nowa jeszcze nie jest znana. Wszystko wskazuje na to, że wytwórnia dotrzyma terminów i latem zobaczymy nowy zestaw DVD, zawierający długo oczekiwany sezon trzeci. Kliknij na obrazek obok by zobaczyć dużą wersję wspomnianej ulotki reklamowej.

  11 Kwiecień 2005 - by Cez
10 lat serialu Sliders

Niedawno serial Sliders obchodził swoje dziesiąte urodziny. Pierwszy dwuczęściowy odcinek pt. "Pilot" został wyemitowany w Stanach Zjednoczonych 22 marca 1995 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat powstało pięć sezonów tego serialu. Sliders bardzo szybko spodobał się miłośnikom fantastyki. Aktualnie nie powstają nowe odcinki. Na lato tego roku została zaplanowana premiera trzeciego sezonu na DVD.

  11 Kwiecień 2005 - by Cez
Timer Award #4! Konkurs na najlepszą stronę o Sliders

Niemiecki serwis Die Sliders Slide Side już po raz czwarty ogłosił  "Timer Award", czyli konkurs na najlepszą stronę o serialu Sliders. Strona SLIDERS PL została po raz pierwszy nominowana rok temu. Udało nam się zając wówczas pierwsze miejsce. W tym roku nominowani do konkursu są zwycięzcy edycji pierwszej (Gate Haven) i trzeciej (czyli my) oraz czołowa światowa strona EarthPrime.com. Jeśli chcesz wziąć udział w głosowaniu kliknij tutaj lub na obrazek obok newsa. Aby zagłosować, należy na wspomnianej stronie kliknąć na screen odpowiedniego serwisu. Głos można oddać w dniach 11.04.05 - 11.05.05. Ponownie trzymajcie kciuki za SLIDERS PL

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!