New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

LIPIEC 2005:

31 Lipiec 2005 - by Cez
Poprawione napisy z sezonu 1 & 2 

Informujemy, że w dziale  Napisy pojawiło się poprawione tłumaczenie sezonu 1 oraz sezonu 2. Prosimy o ponowne ściągnięcie wspomnianych plików. Napisy przeszły korektę językową oraz drobną korektę techniczną. Zaczęliśmy już tłumaczyć sezon trzeci oraz piąty. Wszystkich zainteresowanych tłumaczeniem serialu odsyłamy do Poradnika dla Tłumaczy, w którym znaleźć można informacje o tym jak przekładać niektóre zwroty czy słowa. Chcemy by polskie tłumaczenie Sliders było spójne.

27 Lipiec 2005 - by Cez
Napisy - szukamy nowych tłumaczy 

W dziale Napisy pojawiło się tłumaczenie pierwszego odcinka z sezonu piątego, nigdy nie pokazywanego w Polsce. Wkrótce kolejne napisy. Tymczasem pora na tłumaczenie sezonu trzeciego. Dysponujemy zsynchronizowanymi, angielskimi napisami do tego sezonu. Tłumaczenie będzie przebiegać o wiele szybciej gdy zgłoszą się do nas kolejne osoby, znające język angielski. Nie czekaj aż ktoś przetłumaczy ten sezon! Napisz na adres sliders@tcz.pl, zgłoś się do tłumaczenia. Czekamy na Ciebie!

22 Lipiec 2005 - by Cez
Sliders na kanale AXN? 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że trwają rozmowy stacji AXN z Universalem na temat prawdopodobnego zakupu Sliders. Serial miałby zostać wyemitowany najwcześniej na początku 2006 roku. Prawdopodobieństwo takiej emisji zostało oszacowane przez nasze źródło na 80 procent. Nie wiemy czy byłoby to na kanale AXN czy na planowanym AXN SciFi. UPDATE AXN SciFi pojawi się już w październiku tego roku m.in. w sieciach kablowych, natomiast serial Sliders najpierw ma być pokazywany na AXN SciFi, później prawdopodobnie na AXN.

22 Lipiec 2005 - by Cez
Sonda - ulubiona postać z serialu Sliders 

Na stronie głównej SLIDERS PL pojawiła się sonda. Zagłosuj na swojego ulubionego bohatera serialu Sliders. Czy jest nim Quinn, Wade, Remmy, a może profesor Arturo lub nowe postacie z sezonu 4 i 5? Co jakiś czas będziemy zamieszczać nowe sondy.

19 Lipiec 2005 - by Cez
Screeny z piątego sezonu 

W dziale Sezon 5 pojawiły się screeny ze wszystkich osiemnastu odcinków z tej serii. Sezon ten nigdy nie był emitowany w Polsce zatem zachęcamy do obejrzenia wspomnianych obrazków. Zamieściliśmy kilkadziesiąt screenów z każdego odcinka.

19 Lipiec 2005 - by Cez
Trzeci sezon na DVD już w sprzedaży!

Zgodnie z obietnicą wytwórni Universal, od dziś w amerykańskich, kanadyjskich i japońskich sklepach można zakupić trzeci sezon Sliders wydany na czterech dwuwarstwowych płytach DVD. W Europie produkt najlepiej zakupić za pośrednictwem sklepu Amazon. Zestaw można nabyć już od 42 dolarów, czyli za około 140 złotych. Więcej o tym i o poprzednim zestawie DVD w specjalnie zaktualizowanym na tę okazję dziale Płyty DVD.


17 Lipiec 2005 - by Cez
Premiera DVD coraz bliżej 

Za dwa dni w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Japonii pojawi się drugi zestaw DVD z trzecim sezonem Sliders. W związku z tym zaktualizowaliśmy dział DVD. Znajdziecie w nim m.in. aktualne ceny zestawów oraz adresy sklepów internetowych, w których można zakupić płyty DVD. Zamieściliśmy  także nowe okładki przygotowane przez fanów serialu.

16 Lipiec 2005 - by Puval
Nowy dział - Galeria 

Na naszej stronie pojawił się nowy dział - Galeria. Długo trzeba było na nią czekać, lecz wreszcie jest. Zawiera ona ponad 500 zdjęć - fotki serialowe, z aktorami, tapety, avatary oraz gify. Kolorowe, czarno-białe, każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy nadzieję, że czytelnikom spodoba się nowy dział.

14 Lipiec 2005 - by Cez
Co słychać u...? 

Kilka aktualnych informacji o aktorach. Jerry O'Connell użyczy głosu w filmie animowanym pt. "Cat Tale". Ostatnio widziano aktora wypoczywającego na Hawajach razem z jego ukochaną, Rebeccą Romijn. Kari Wuhrer nadal pracuje na planie opery mydlanej "General Hospital". Obok zamieściliśmy fotkę bohaterów tego serialu, po prawej jest Kari. Wielbiciele tej aktorki mogą obejrzeć krótkie scenki z jej udziałem z tego serialu pod tym adresem. Sabrina Lloyd, która pojawiła się w pierwszym sezonie serialu "NUMB3RS", nie zagra już w drugiej serii. John Rhys-Davies zagra w przygodowo-fantastycznym filmie pt. "Dungeon Siege".

14 Lipiec 2005 - by Cez
Oficjalna strona DVD zaktualizowana 

Oficjalna strona zestawu DVD z trzecim sezonem Sliders została zaktualizowana. Zobaczyć na niej można reklamę produktu oraz krótki opis. Link do strony znajdziecie tutaj. Na koniec przypominamy, że premiera drugiego zestawu DVD już za niecały tydzień, 19 lipca.

14 Lipiec 2005 - by Cez
Nowy kanał AXN Sci Fi

Ponad miesiąc temu informowaliśmy o nowym kanale w pakiecie HBO, czyli Sci Fi. Dziś pojawiła się informacja, która może sugerować, iż nie chodziło wcale o polską edycję kanału Sci Fi lecz o nowy kanał tematyczny AXN. Stopklatka informuje: 

"AXN planuje wprowadzenie nowych telewizyjnych kanałów tematycznych w Polsce. Pierwsze dwa kanały: AXN Sci-Fi oraz AXN Adventure pojawią się już jesienią tego roku.

Widzowie chcą oglądać więcej filmów i seriali o tematyce, którą najbardziej lubią i dodatkowo chcą oglądać programy, których nie zobaczą nigdzie indziej - stwierdza Tom Davidson, Dyrektor Generalny AXN w Europie Środkowej. Dlatego też AXN uruchamia dwa kanały tematyczne: AXN Adventure oraz AXN Sci-Fi, które już od dawna były wyczekiwane w Polsce.

AXN Adventure będzie kanałem poświęconym wyjątkowym, przygodowym i podróżniczym serialom reality, natomiast AXN Sci-Fi to potężna dawka science-fiction w postaci filmów i seriali - mówi Tom Davidson. Nowe kanały AXN to dwa kanały w jednym. AXN Adventure będzie nadawany w ciągu dnia, natomiast od późnych godzin popołudniowych - AXN Sci-Fi.

Premiery najważniejszych filmów i seriali będą nadal pojawiały się w AXN, podczas gdy w AXN Sci-Fi oraz AXN Adventure będzie prezentowana atrakcyjna i kompleksowa oferta programowa z każdego gatunku. Trwają również przygotowania do uruchomienia w kolejnym roku AXN Crime oraz AXN Max."

14 Lipiec 2005 - by Cez
Pierwszy zestaw DVD teraz także w Australii 

Pierwszy i drugi sezon Sliders pojawił się jakiś czas temu w Australii, czyli w Regionie 4. DVD zawiera identyczne dodatki oraz tę samą okładkę co wydanie amerykańskie i europejskie.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!