New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

LUTY 2005:

   28 Luty 2005 - by Redakcja
Pierwsze urodziny strony!

Dokładnie rok temu powstał serwis SLIDERS PL. W związku z urodzinami przygotowaliśmy niespodziankę, wywiad z redakcją strony. Znajdziecie go w dziale Teksty. Redaktorzy opowiadają m.in. o trudnych początkach serwisu, o planach na przyszłość związanych ze stroną. Chcieliśmy również w tym miejscu podziękować wszystkim czytelnikom, którzy nas odwiedzają. Bądźcie nadal z nami!

13 Luty 2005 - by Cez
FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

W dziale O serialu pojawiła się nowa podstrona, a mianowicie FAQ. Jest to zestaw kilku najczęściej zadawanych pytań. Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego aktorzy po kolei opuszczali Sliders lub w jakiej kolejności należy oglądać odcinki, zajrzyj do nowego działu. Będziemy systematycznie dodawać kolejne, nowe pytania i odpowiedzi.

12 Luty 2005 - by Cez
Odświeżona oficjalna strona

Oficjalna strona serialu Sliders, znajdująca się na serwerze amerykańskiej stacji telewizyjnej SciFi została odświeżona. Wcześniej witryna zawierała przede wszystkim informacje o sezonie piątym. Aktualnie stacja SciFi zdecydowała, że lepiej wrócić do korzeni, czyli do pierwszej czwórki Slidersów. Wcześniej można było odnieść wrażenie, że oficjalna strona unikała jakichkolwiek informacji o sezonach 1 - 3. Przypomnijmy, że serie 1 - 3 były emitowane na kanale FOX, a 4 - 5 na SciFi. Nagła zmiana ma zapewne związek z dużą popularnością DVD (sezon 1 i 2) z serialem Sliders na zachodzie.

11 Luty 2005 - by Cez
Nowy dział na stronie - Zegar i Tunel

Dziś na stronie SLIDERS PL pojawił się zupełnie nowy dział - Zegar i Tunel. Znaleźć w nim można wiele informacji o czterech zegarach (Timer), z których korzystali Slidersi. Opisujemy ich budowę, wygląd oraz zasadę działania. Druga cześć działu jest poświęcona tunelom (Vortex). Przygotowaliśmy wiele fotek pokazujących różnobarwne wersje wrót. Mamy nadzieję, że nowy dział spodoba się czytelnikom.

  8 Luty 2005 - by Cez
Ekspert napisał książkę

Brian Hartigan o pseudonimie "Ekspert" to człowiek, który wolny czas przeznacza na pisanie recenzji seriali.  Jest bardzo znanym krytykiem na zachodzie. Brian jest dodatkowo od wielu lat fanem serialu Sliders. Ostatnio napisał książkę pt. "The Encyclopedia of TV Catchphrases", czyli encyklopedię zawierającą znane powiedzonka z seriali telewizyjnych. "Ekspert" zapewnił, że w publikacji nie zabraknie wielu informacji o Sliders, np. pojawią się słynne Arturozimy. Książkę będzie można kupić od kwietnia. Już teraz można zamawiać np. w Amazon.com.

  8 Luty 2005 - by Cez
Co słychać u...?

Kolejna porcja informacji o aktorach znanych z serialu Sliders. John Rhys-Davies (Profesor Arturo w Sliders) ostatnio wystąpił w filmie "Chupacabra: Dark Seas", wyprodukowanym dla kanału SciFi. Aktor wcielił się w głównego bohatera, kapitana Randolppa. Film opowiada o legendarnych istotach chupacabra, będących obiektem zainteresowań ufologów i kryptozoologów. Zobacz większą fotkę z tego filmu. Jerry O'Connell (Quinn) aktualnie pracuje na planie filmu "Man About Town". Tymczasem już dziś na kanale HBO możemy zobaczyć zwariowaną komedię z tym aktorem pt. "Kangur Jack". Sabrina Lloyd (Wade) ostatnio zagrała w serialu kryminalnym "Numb3rs". Tutaj znajdziecie fotkę aktorki z tego serialu. Kari Wuhrer (Maggie) znalazła się na planie amerykańskiej opery mydlanej pt. "General Hospital", kręconej od 1963 roku. Wciela się w postać Reece (fotka). Aktorka przygotowuje się także do wystąpienia w thrillerze "Forbidden".

  1 Luty 2005 - by Cez
Napisy do siódmego odcinka

W ciągu miesiąca pojawiły się napisy do kolejnych odcinków z pierwszego sezonu. Dziś dodajemy kolejne - napisy do odcinka "Eggheads". Przetłumaczył je TransX. Kolejni tłumacze zapowiedzieli, że w ciągu kilku najbliższych dni powinny pojawić się następne. Dziękujemy w imieniu wszystkich fanów Sliders za polskie napisy do tego znakomitego serialu.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!