New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

LUTY 2008:

   

28 Luty 2008 - by Cez
Czwarte urodziny serwisu SLIDERS PL!

Serwis SLIDERS PL dokładnie dziś obchodzi swoje czwarte urodziny. W związku z tym, mamy dla naszych czytelników niespodziankę. W dziale Pliki Video, w sekcji Specjalne, dodaliśmy trzy niezwykle ciekawe filmiki, stworzone przez fanów serialu "Sliders". Pierwszy jest fanowskim trailerem nigdy niezrealizowanego filmu kinowego "Sliders Movie", drugi to streszczenie serialu w sześciu minutach, natomiast trzeci zawiera wzruszające scenki z serialu. Filmiki  dostępne są w dziale Pliki Video.

Wkrótce w serwisie pojawią się kolejne ciekawe filmiki. Tymczasem zapraszamy na nasze Forum dyskusyjne.

22 Luty 2008 - by Cez
DVD z sezonem 1 & 2 dostępne w Niemczech 

Od dziś w Niemczech dostępne jest DVD z  pierwszym i drugim sezonem serialu "Sliders". Zestaw składa się z sześciu płyt DVD, które zawierają wszystkie odcinki z pierwszego oraz drugiego sezonu. Dialogi są dostępne w dwóch wersjach językowych. Do wyboru jest angielski oryginał lub niemiecki dubbing. Odcinki można oglądać w wersji pełnoekranowej (1:31:1), dźwięk został zapisany w wersji stereo (Dolby Digital 2.0).

W pakiecie znajdują się także  materiały dodatkowe, jak np. wywiady z twórcami serialu oraz galeria, czyli słowem jest  to niemal identyczne wydanie co w USA.

Niemieckim wydawcą pakietu DVD jest firma Koch Media. Cena zestawu DVD wynosi 33,95 Euro. Zamawiać go można np. poprzez Amazon.de.

20 Luty 2008 - by Cez
Powtórka sezonu czwartego na AXN Sci-Fi

Od dziś w dni powszednie na kanale AXN Sci-Fi zobaczyć będzie można czwarty sezon serialu "Sliders". Seria ta składa się z dwudziestu dwóch odcinków. Jest to już czwarta emisja tego sezonu na AXN Sci-Fi. Odcinki będą emitowane o godzinie 18:00 oraz powtarzane o północy i 6:00 rano.

Po zakończeniu emisji sezonu czwartego, AXN Sci-Fi pokaże ponownie sezon piąty. Emisja rozpocznie się 21 marca.

17 Luty 2008 - by Cez
Jerry O'Connell ukończył 34 lata

Jerry O'Connell obchodzi dziś swoje trzydzieste czwarte urodziny. Aktor wcielał się w postać Quinna Mallory'ego w pierwszych czterech sezonach serialu "Sliders". Ostatnio Jerry zaskoczył świat parodiując Toma Cruise'a i wyśmiewając jego scjentologiczne poglądy. Filmik można zobaczyć w serwisie Funny or Die

Prywatnie Jerry jest od kilku miesięcy mężem aktorki Rebecci Romijn, która wcieliła się w serii X-Men w postać Mystique. Kilkadziesiąt fotek O'Connella  znaleźć można w naszym dziale Fotki. 

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!