New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

MARZEC 2004:

23 Marzec 2004 - by Cez
Artykuł o Sliders w magazynie "FANTASY"

Z radością informuję, że za miesiąc, 26 kwietnia tego roku, w kioskach pojawi się kolejny numer bardzo popularnego w Polsce dwumiesięcznika - "Fantasy", poświęconego science-fiction, fantasy oraz horrorom. W nowym numerze znajdziecie m.in. artykuł o mumiach, serii Warcraft i Starcraft oraz tekst mojego autorstwa o serialu "Sliders". Serdecznie dziękuję Redakcji Fantasy za to, że magazyn ten zamieści artykuł o tym zapomnianym nieco serialu oraz, że pomoże nam w petycji, która ruszy już w kwietniu (patrz poniższy news).

23 Marzec 2004 - by Cez
PETYCJA Sliders ruszy już w kwietniu

W połowie kwietnia SLIDERS PL przygotuje wielką petycję skierowaną do polskich stacji telewizyjnych. Naszym celem jest przekonanie dyrekcji Polsatu, TVN lub TVP, by zakupili ten popularny serial. Pragniemy, by polscy miłośnicy tego tytułu mogli jeszcze raz, po sześcioletniej przerwie, zobaczyć stare odcinki Sliders oraz nowe, nigdy nie emitowane w naszym kraju. W przeprowadzeniu petycji pomagać będzie nam wiele stron internetowych, np. Polskie Centrum Serialowe oraz czasopisma "Fantasy" i "Świat Seriali". Mamy nadzieję, że petycja odniesie sukces. 

23 Marzec 2004 - by Cez
Linia Czasu (Timeline) - film o innych wymiarach

Film "Linia Czasu" opowiada o młodych historykach, którzy przenieśli się w przeszłość, do średniowiecznej Francji. Jaki związek ma z tym filmem serial Sliders? Otóż bardzo mało opowieści podejmuje tematykę światów równoległych, ta jest jedną z tych nielicznych, więc warto o niej wspomnieć. Film "Timeline" został nakręcony na podstawie powieści jednego z najpoczytniejszych, współczesnych pisarzy - Michaela Crichtona, który w owej książce zawarł ideę podróżowania do innych światów. Wbrew pozorom, podróż w czasie też ma według niego cechy przemieszczania się do alternatywnego wymiaru, ponieważ nieskończona ilość światów powoduje, że istnieją one we wszystkich wcześniejszych czasach. Osoby, które zainteresował ten tytuł, odsyłam do książki, w drugiej kolejności do filmu (który niestety w Polsce został wycofany, premiera miała się odbyć w zeszłym tygodniu).

13 Marzec 2004 - by Cez
Francuskie Intro z 5 sezonu

Zamieszczamy francuskie intro z piątej serii. Mam nadzieję, że osoby, które znają ten język będą zadowolone. W piątym sezonie podczas intra głos podkłada Remmy, czyli usłyszeć możemy w tym przypadku głos Francuza, dubbingującego naszego czarnoskórego bohatera. Plik mp3 jest tutaj. Dodatkowo na stronie pojawił się opis odcinka "Fever" z pierwszego sezonu.

  7 Marzec 2004 - by Satellite  
Szczegółowy opis odcinka pilotowego

W serwisie SLIDERS PL pojawił się szczegółowy opis odcinka pilotowego. Tekst zawiera liczne ciekawostki, takie jak: informacje o bohaterach, o odwiedzonych w tym epizodzie światach, ciekawe cytaty czy arturoizmy, czyli śmieszne powiedzonka profesora. Zapraszamy do lektury. Wkrótce pojawią się streszczenia odcinków oraz kolejne opisy innych epizodów.

  7 Marzec 2004 - by Cez
Kolejne filmiki z piątego sezonu

Niemiecki serwis Die Sliders Slide Side zamieścił kolejne filmiki z najnowszej serii Sliders. Tutaj znajdziecie niemieckie intro piątego sezonu (link do angielskiej wersji jest w starszych newsach). Natomiast tu znaleźć można trailer do następnego odcinka "The Java Jive". Przypominamy, że po lewej stronie głównej strony zamieszczamy informacje na temat następnych odcinków na stacji RTL.

  6 Marzec 2004 - by Cez
Update - aktualizacja działu ODCINKI

Zgodnie z tym co obiecywaliśmy, zaczynamy systematyczną rozbudowę działu Odcinki. Prócz nowego wyglądu tej podstrony, można tam znaleźć screeny z pilotowego odcinka Sliders oraz linki do intro z każdej serii. Polskie tłumaczenie tytułów poszczególnych epizodów pochodzi z RTL7 (serie 1 - 4), piąta seria została przetłumaczona przez SLIDERS PL. Wkrótce kolejne aktualizacje tego działu. Update można śledzić pod menu w Update Report.

 

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!