New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

MARZEC 2006:

   20 Marzec 2006 - by Cez
Dziś premiera "Sliders" na AXN 

Przypominamy, że dziś o godzinie 19:15, po wielu latach przerwy, serial "Sliders" wraca do polskiej telewizji. Możemy go oglądać od poniedziałku do piątku na kanale AXN. Dziś zostanie pokazana pierwsza część odcinka pilotowego, jutro druga, a następnie pozostałe epizody z sezonu pierwszego. Obserwuj na bieżąco informacje o emisji serialu w ramce po lewej stronie, a nie przegapisz  żadnego odcinka. Szczegółowe informacje na temat aktualnie emitowanych odcinków, streszczenia, opisy oraz screeny znajdziesz w dziale Sezon 1.

  10 Marzec 2006 - by Cez
Trzeci sezon na AXN od 5 maja 

Informujemy, że trzeci sezon serialu "Sliders: Piąty Wymiar" będzie emitowany na kanale AXN od 5 maja. Seria ta składa się aż z 25 odcinków. Emisja będzie identyczna jak w przypadku sezonu pierwszego i drugiego, czyli codziennie od poniedziałku do piątku. W sprawie sezonu czwartego i piątego nie ma jeszcze informacji.

  9 Marzec 2006 - by Cez
Sliders już za kilkanaście dni na AXN 

"Sliders: Piąty Wymiar" już niedługo zagości na ekranach naszych telewizorów. Stacja AXN od 20 marca będzie emitować od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15 pierwszy, a następnie drugi sezon tego znakomitego serialu. Sezon trzeci został już zakupiony, jednak jego emisja nastąpi nieco później. Stacja AXN przewiduje dwie powtórki każdego dnia. Jeśli przegapisz odcinek o 19:15, będziesz go mógł zobaczyć około godziny 22:30 oraz 3:30. Tłumaczem dialogów jest Artur Nowak, który uwzględnił w tłumaczeniu sugestie polskich fanów serialu, lektorem natomiast Jacek Brzostyński. Jego głos jest znany m.in. z serialu "LOST: Zagubieni", który jest emitowany także na AXN. Co ciekawe Sliders na AXN nie tylko zobaczą Polacy, ale także Węgrzy, Włosi, Bułgarzy, Czesi, Rumuni oraz Słowacy. Opis serialu na stronie owej stacji znajduje się tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!