New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

MARZEC 2007:

   3 Marzec 2007 - by Cez
Sliders znów w niemieckiej telewizji  

Dobra wiadomość dla osób, które posiadają w swojej kablówce niemiecki kanał Kabel 1. Stacja ta zakupiła wszystkie pięć sezonów Sliders z niemieckim dubbingiem. Jest to kolejna darmowa stacja za naszą zachodnią granicą, która emituje serial. Wcześniej mogliśmy go zobaczyć na RTL oraz RTL2 oraz na płatnym, niemieckim kanale SciFi. Kabel 1 emituje kolejne odcinki co sobotę około godziny 13:25.

   3 Marzec 2007 - by Cez
Fantastyka na kanale AXN 

Polscy fani serialu Sliders nie tylko mogą oglądać wszystkie pięć sezonów na kanale AXN, ale także wiele innych, równie ciekawych seriali fantastycznych. Warto wspomnieć chociażby o słynnym tytule "LOST: Zagubieni". Od lutego AXN emituje trzeci sezon opowieści  o rozbitkach na pełnej tajemnic wyspie. Serial bije rekordy popularności w każdym kraju, w którym się pojawi. Także "Jericho" zostało wysoko ocenione na całym świecie. Jest to opowieść o postnuklearnym świecie, w którym zmagać się muszą z problemami mieszkańcy tytułowego, amerykańskiego miasteczka. Z kolei serial "4400" traktuje o porwanych osobach przez obcą rasę z kosmosu. Miłośnicy fantasy również znajdą coś dla siebie, a mianowicie serial "Herkules" z pogranicza fantastyki i mitologii.

   3 Marzec 2007 - by Cez
Powtórki Sliders na AXN 

Stacja AXN już od 6 marca rozpocznie powtarzanie sezonu 4 serialu Sliders: Piąty Wymiar. Kolejne odcinki będą pokazywane w marcu od poniedziałku do piątku o godzinie 15:40, powtórki w dniu następnym o 7:20 oraz 11:30. Natomiast powtórki sezonu 5 można oglądać na kanale AXN Sci-Fi w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 14:00, 18:00 oraz 21:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!