New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

MARZEC 2008:

   

28 Marzec 2008 - by Cez
Czwarty sezon dostępny na DVD

Trzy dni temu w Stanach Zjednoczonych (region 1) miała miejsce premiera czwartego sezonu "Sliders" na DVD. Z kolei już 19 maja w Wielkiej Brytanii zostanie wydany ten sam zestaw w regionie 2.

Pakiet DVD składa się z pięciu jednowarstwowych płyt DVD, zawierających 22 odcinki z sezonu czwartego. Łącznie epizody trwają 994 minut. Odcinki można oglądać w wersji pełnoekranowej (1:31:1), dźwięk został zapisany w wersji stereo (Dolby Digital 2.0), czyli podobnie jak  w przypadku wydania poprzednich trzech sezonów. Dołączone zostały angielskie napisy. Niestety zabrakło bonusowych materiałów. Pakiet DVD można zamawiać za 29,99 dolarów na Amazon.com.

Zapraszamy do naszego działu Płyty DVD - znaleźć w nim można szczegółowe informacje na temat wszystkich pakietów DVD z serialem Sliders.

28 Marzec 2008 - by Cez
Zapowiedź  trzeciego sezonu na DVD w Niemczech

Miesiąc temu informowaliśmy o premierze DVD z pierwszymi dwoma sezonami "Sliders" w Niemczech. Wydanie spodobało się naszym zachodnim sąsiadom. W związku z tym już 20 czerwca tego roku w Niemczech pojawi się trzeci sezon na DVD. Zestaw będzie składał się aż z siedmiu płyt.

Niemieckim wydawcą pakietu DVD ponownie jest firma Koch Media. Cena zestawu DVD wynosi 45,99 Euro. Zamawiać go można np. poprzez Amazon.de.

28 Marzec 2008 - by Cez
Powtórka sezonu piątego na AXN Sci-Fi

Od kilku dni na kanale AXN Sci-Fi zobaczyć można piąty sezon serialu "Sliders". Seria ta składa się z osiemnastu odcinków. Jest to czwarta z kolei emisja tego sezonu na AXN Sci-Fi. Odcinki będą emitowane o godzinie 18:00 oraz powtarzane o północy i 6:00 rano. Emisja piątego sezonu zakończy się 14 kwietnia.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!