Wygraliśmy: 

Menu:
 
Reklama:

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

28 Luty 2006 - by Cez
Drugie urodziny strony! 

Serwis SLIDERS PL dokładnie dziś obchodzi swoje drugie urodziny. Rok temu z tej okazji przygotowaliśmy stronę urodzinową, na której przeczytać można było wywiad z redakcją. W tym roku niespodzianka jest zdecydowanie większa. Postanowiliśmy odświeżyć grafikę strony (wielkie podziękowania dla FreakMateka!) Mamy nadzieję, że zmiany naszym czytelnikom się spodobają. Tymczasem zaktualizowaliśmy wspomnianą stronę urodzinową. Pojawiło się tam podsumowanie poprzedniego roku. Zapraszamy do lektury i przypominamy o pisaniu na naszym Forum dyskusyjnym!

4 Luty 2006 - by Cez
Sonda - co najczęściej przeglądasz na stronie? 

W tym miesiącu pytamy o materiały ze strony SLIDERS PL, które najczęściej czytasz, przeglądasz, gdy zaglądasz do naszego serwisu. Zagłosuj! Natomiast wyniki sondy dotyczącej Kromaggów są dosyć zaskakujące. Nieoczekiwanie większość głosujących (33 %) jest zdania, że odcinki z Kromaggami nie zepsuły serialu w czwartym sezonie. 31 % głosujących jest przeciwnego zdania. 22% uważa, że te odcinki ani nie zepsuły serialu, ani nie były też zbyt interesujące, były średnie.

19 Styczeń 2006 - by Cez
"Sliders: Piąty Wymiar" w marcu na AXN 

Ta wiadomość z pewnością Was ucieszy. Jak informowaliśmy nieoficjalnie już w lipcu 2005, stacja AXN będzie czwartą polską stacją, po RTL7, Polsacie i TV4, która wyemituje serial Sliders. Emisja pierwszego sezonu rozpocznie się już niedługo, bo na początku marca tego roku. Przystąpiono już do wstępnego tłumaczenia. Tłumacz stacji AXN przy współpracy z serwisem SLIDERS PL będzie się starał, by specyficzne słownictwo występujące w serialu zostało dobrze przełożone na język polski. Już teraz możemy zdradzić, że tytuł serialu będzie brzmiał "Sliders: Piąty Wymiar". Polski podtytuł jest konieczny ze względu na pewne normy obowiązujące w polskich stacjach telewizyjnych. Update: Sliders pojawi się na kanale AXN 20 marca. Będzie emitowany od poniedziałku do piątku, na razie tylko pierwszy sezon.

2 Styczeń 2006 - by Cez
Sonda - czy lubisz odcinki z Kromaggami? 

Wprowadzenie, a właściwie rozbudowanie w sezonie czwartym wątku Kromaggów swego czasu było bardzo kontrowersyjnym pomysłem. Jednych wątki obcej rasy niszczącej każdy napotkany wymiar cieszyły, innych irytowały. Co Ty o tym myślisz? Zagłosuj w sondzie. Tymczasem na pytanie odnośnie oglądania Sliders na kanale AXN 46% głosujących odpowiedziało, że będą oglądać ten serial. Nieoczekiwanie 41% stwierdziło, że chcieliby oglądać, ale nie mają tej stacji. I na zakończenie - w związku z nowym, 2006 rokiem, redakcja SLIDERS PL życzy czytelnikom spełnienia marzeń. Oby w tym roku serial Sliders zagościł w polskich telewizorach.

4 Grudzień 2005 - by Cez
Sonda - czy będziesz oglądał Sliders na AXN? 

Jesteśmy ciekawi czy polscy fani Sliders odbierają w swoich telewizorach kanał AXN i czy będą oglądać Sliders na tej stacji. W związku z tym kolejna sonda jest poświęcona właśnie tej stacji telewizyjnej. Polski oddział AXN poinformował nas, że Sliders prawdopodobnie będzie emitowany w okolicach marca, kwietnia 2006. Jeśli chodzi o wyniki naszej sondy z zeszłego miesiąca, to Waszym ulubionym serialem jest oczywiście Sliders :) (25% głosów). Na drugim miejscu znalazł się serial "LOST: Zagubieni" (23 %), a zaraz za nim, na trzecim miejscu, serial "Gwiezdne Wrota" (21 %). W dalszej kolejności znalazły się seriale: "Star Trek", "Z Archiwum X", "Smallville" oraz inne. Wyniki wszystkich sond można znaleźć w naszym Archiwum.

6 Listopad 2005 - by Cez
Trzeci sezon na DVD dostępny w Europie

Tak jak zapowiadaliśmy w Wielkiej Brytanii można zakupić trzeci sezon serialu Sliders na DVD. Zestaw jest przeznaczony dla regionu drugiego, czyli można z niego korzystać praktycznie na terenie całej Europy. Różni się od wydania amerykańskiego m.in. tym, że sezon nagrany jest na sześciu jednowarstwowych płytach DVD zamiast na czterech dwuwarstwowych. Produkt można zamówić np. w brytyjskim oddziale Amazon za 22,49 funtów.

6 Listopad 2005 - by Cez
Sonda - wybierz swój ulubiony serial 

Z pewnością oglądasz także inne seriale prócz Sliders, w związku z tym w nowej listopadowej sondzie pytamy się o Twój ulubiony tytuł. Zagłosuj! Tymczasem zamieszczamy wyniki poprzedniej sondy: waszym ulubionym sezonem Sliders jest sezon pierwszy. Zdobył 40% głosów. Zaraz za nim jest sezon trzeci (39%), a następnie drugi (12%). Sezon czwarty oraz piąty w kolejności zdobyły 4% i 3% waszych głosów.

23 Październik 2005 - by Cez
Sliders na DVD wkrótce w Wielkiej Brytanii 

Już od 31 października tego roku w Wielkiej Brytanii kupić będzie można zestaw DVD z trzecim sezonem Sliders. DVD będzie przeznaczone dla regionu drugiego. Cena będzie wynosiła około 22 funtów. W chwili obecnej niektóre źródła podają, że zestaw będzie się składał z czterech dwuwarstwowych płyt (podobnie jak w wydaniu amerykańskim), natomiast inne mówią o sześciu jednowarstwowych płytach.

9 Październik 2005 - by Cez
Tłumacz sezonu 4 pilnie poszukiwany 

Informujemy, że nasi tłumacze ukończyli Napisy do sezonu trzeciego. Jeśli znasz język angielski i chciałbyś pomóc przy tłumaczeniu sezonu czwartego, skontaktuj się z nami, wysyłając maila na adres sliders@tcz.pl.

2 Październik 2005 - by Cez
Download - nowy, duży dział w serwisie SLIDERS PL 

W serwisie pojawił się długo oczekiwany dział Download. Znajdziecie w nim masę plików multimedialnych, m.in. wszystkie czołówki z aktorami serialu Sliders w przeróżnych językach, trailery, ważne scenki, piosenki z serialu, wywiady, materiały promocyjne, filmiki ukazujące kulisy powstawania serialu, a także pliki do Windowsa takie jak ikony czy wygaszacz. Wszystkie pliki zapisujemy klikając na linki prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję "zapisz jako". Informacje o tym w jakim programie należy włączyć plik znaleźć można na podstronie FAQ.

1 Październik 2005 - by Cez
Sonda - wybierz swój ulubiony sezon 

Zaczął się październik, więc czas na nową sondę. Tym razem jesteśmy ciekawi który sezon Sliders jest Waszym ulubionym. Głosujcie! Tymczasem wyniki poprzedniej sondy wyglądają następująco: ulubionym odcinkiem z sezonu trzeciego jest dwuczęściowy epizod "Exodus". Zdobył 49% głosów. Na drugim miejscu znalazł się odcinek "The Breeder" (15%), na trzecim "Slide Like An Egyptian" (12%). Wyniki poprzedniej sondy można znaleźć także w naszym Archiwum.

26 Wrzesień 2005 - by Cez
Nowy dział: Książki i Komiksy

Przedstawiamy czytelnikom nowy dział o książkach i komiksach. Na nowej podstronie można znaleźć informacje o trzech wydanych na zachodzie książkach z cyklu Sliders, dziesięciu specjalnych numerach komiksów, które można pobrać i przeczytać; a także zabawny komiks ukazujący przygodę Slidersów w świecie słynnych Simpsonów. Zapraszamy do lektury.

25 Wrzesień 2005 - by Cez
Sliders jednym z najlepszych seriali SF w historii

Serwis Boston.com sporządził listę pięćdziesięciu najlepszych seriali fantastycznych w historii telewizji. Sliders znalazł się wysoko, bo na dziesiątym miejscu. Pierwszą pozycję zajął kultowy serial z lat sześćdziesiątych, "Star Trek". Drugie miejsce należy do nowej wersji serialu "Battlestar Galactica", natomiast trzecie do "Star Trek: Następne Pokolenie". Kolejne miejsca przedstawiają się następująco: "Z Archiwum X", "Babylon 5", "Gwiezdne Wrota SG-1", "The Twilight Zone", "Dr. Who", "Mystery Science Theater 3000", "Sliders", "Lost: Zagubieni" i wiele innych.

25 Wrzesień 2005 - by Cez
Jerry O'Connell ogłosił zaręczyny 

31-letni Jerry O'Connell, aktor grający Quinna w czterech pierwszych sezonach serialu Sliders, ogłosił zaręczyny. Jego wybranką jest 32-letnia Rebecca Romijn, znana aktorka i modelka, która w serii filmów o "X-Menie" wcieliła się w postać Mystique. Jerry nigdy nie był żonaty, natomiast Rebecca jest rozwódką. Była żoną Johna Stamosa, znanego z serialu "Pełna Chata". Para zaręczyła się w podczas imprezy w Nowym Jorku.

14 Wrzesień 2005 - by Cez
Streszczenia odcinków z czwartego sezonu 

W dziale Sezon 4 dodaliśmy streszczenia każdego odcinka z tej serii. Mamy nadzieję, że osoby, które nie pamiętają zbytnio tego sezonu, teraz go sobie przypomną. Wkrótce będziemy systematycznie dodawać streszczenia odcinków z Sezonu 5, nigdy nie emitowanego w Polsce.

Starsze newsy znajdziesz w Archiwum

Tylko najlepsze strony o serialach !!! Ranking stron o serialach TV

 

© 2004 - 2006 SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!