New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

PAŹDZIERNIK 2005:

   23 Październik 2005 - by Cez
Sliders na DVD wkrótce w Wielkiej Brytanii 

Już od 31 października tego roku w Wielkiej Brytanii kupić będzie można zestaw DVD z trzecim sezonem Sliders. DVD będzie przeznaczone dla regionu drugiego. Cena będzie wynosiła około 22 funtów. W chwili obecnej niektóre źródła podają, że zestaw będzie się składał z czterech dwuwarstwowych płyt (podobnie jak w wydaniu amerykańskim), natomiast inne mówią o sześciu jednowarstwowych płytach.

  9 Październik 2005 - by Cez
Tłumacz sezonu 4 pilnie poszukiwany 

Informujemy, że nasi tłumacze ukończyli Napisy do sezonu trzeciego. Jeśli znasz język angielski i chciałbyś pomóc przy tłumaczeniu sezonu czwartego, skontaktuj się z nami, wysyłając maila na adres sliders@tcz.pl.

 

  2 Październik 2005 - by Cez
Download - nowy, duży dział w serwisie SLIDERS PL 

W serwisie pojawił się długo oczekiwany dział Download. Znajdziecie w nim masę plików multimedialnych, m.in. wszystkie czołówki z aktorami serialu Sliders w przeróżnych językach, trailery, ważne scenki, piosenki z serialu, wywiady, materiały promocyjne, filmiki ukazujące kulisy powstawania serialu, a także pliki do Windowsa takie jak ikony czy wygaszacz. Wszystkie pliki zapisujemy klikając na linki prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję "zapisz jako". Informacje o tym w jakim programie należy włączyć plik znaleźć można na podstronie FAQ.

  1 Październik 2005 - by Cez
Sonda - wybierz swój ulubiony sezon 

Zaczął się październik, więc czas na nową sondę. Tym razem jesteśmy ciekawi który sezon Sliders jest Waszym ulubionym. Głosujcie! Tymczasem wyniki poprzedniej sondy wyglądają następująco: ulubionym odcinkiem z sezonu trzeciego jest dwuczęściowy epizod "Exodus". Zdobył 49% głosów. Na drugim miejscu znalazł się odcinek "The Breeder" (15%), na trzecim "Slide Like An Egyptian" (12%). Wyniki poprzedniej sondy można znaleźć także w naszym Archiwum.

 

 

 

 

 

 

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!