SLIDERS.PL - serwis o serialu SLIDERS: Piąty Wymiar!
 

New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

POWRÓT

                          
UDZIAŁY STACJI KTÓRE EMITOWAŁY SLIDERS

Zestawienie dotyczy średniego rocznego udziału każdej ze stacji w rynku telewizyjnym, w roku, w czasie którym były emitowane premierowe odcinki "Sliders" - na Polsacie w 2001, w Czwórce w 2003, na RTL7 w 1998, na AXN w 2006 oraz na AXN Sci-Fi w 2007.

Z zestawienia wynika, że Sliders był emitowany zarówno na stacji o bardzo dużym zasięgu (Polsat), o zasięgu średnim (Czwórka i RTL7) oraz o bardzo małym (AXN i AXN Sci-Fi). Stąd można spodziewać się wyników oglądalności o podobnych proporcjach z poszczególnych stacji.

 
ŚREDNIA OGLĄDALNOŚĆ SERIALU

Na wykresie ukazano średnią liczbę widzów całego serialu z pierwszej emisji z poszczególnej stacji. Średnia Polsatu i Czwórki dotyczy tylko sezonu 1, średnia RTL7 sezonów 1-4, AXN sezonów 1-5 oraz AXN Sci-Fi jedynie sezonu 5. Wyraźnie widać, że ilość widzów zależy od zasięgu i udziału stacji w rynku telewizyjnym. Poszczególne oglądalności serialu na każdej ze stacji są bardzo dobre.

 
ODCINKI O NAJWIĘKSZEJ OGLĄDALNOŚCI

Powyższe zestawienie dotyczy odcinków o największej oglądalności z trzech czołowych stacji, które emitowały "Sliders". Serial cieszył się największą popularnością w 1998 roku na RTL7, kiedy to udział serialu (4,82%) znacznie przekraczał średni udział całej stacji (3,40%).

 
OGLĄDALNOŚĆ SEZONU 1

Sezon 1 był emitowany w Polsce na RTL7, Polsacie, Czwórce, AXN i AXN Sci-Fi. Średnia liczba widzów z sezonu 1 dotyczy premierowej emisji z wyjątkiem stacji AXN Sci-Fi. W tym przypadku podana średnia dotyczy drugiej emisji, jest więc zaniżona.

 
OGLĄDALNOŚĆ SEZONU 2

Sezon 2 był emitowany w Polsce na RTL7, AXN i AXN Sci-Fi. Średnia liczba widzów z sezonu 2 dotyczy premierowej emisji z wyjątkiem stacji AXN Sci-Fi. W tym przypadku podana średnia dotyczy drugiej emisji, jest więc zaniżona.

 
OGLĄDALNOŚĆ SEZONU 3

Sezon 3 był emitowany w Polsce na RTL7, AXN i AXN Sci-Fi. Średnia liczba widzów z sezonu 3 dotyczy premierowej emisji z wyjątkiem stacji AXN Sci-Fi. W tym przypadku podana średnia dotyczy drugiej emisji, jest więc zaniżona.

 
OGLĄDALNOŚĆ SEZONU 4

Sezon 4 był emitowany w Polsce na RTL7, AXN i AXN Sci-Fi. Średnia liczba widzów z sezonu 4 dotyczy premierowej emisji z wyjątkiem stacji AXN Sci-Fi. W tym przypadku podana średnia dotyczy drugiej emisji, jest więc zaniżona.

 
OGLĄDALNOŚĆ SEZONU 5

Sezon 5 był emitowany w Polsce jedynie na AXN i AXN Sci-Fi. Średnia liczba widzów z sezonu 5 dotyczy premierowej emisji z obu tych stacji.

Źródło: AGB Nielsen Media Research

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!