New Page 1

    

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

SIERPIEŃ 2004:

   22 Sierpień 2004 - by Cez
Nowość - napisy do odcinków

Najczęściej zadawane pytanie od początku istnienia serwisu SLPL to:  "Czy można gdzieś znaleźć polskie napisy do Sliders?". Do dziś odpowiedź była negatywna. Na szczęście miłośnicy seriali fantastycznych wchodzący w skład Grupy Hatak postanowili pomóc fanom Slidersów. Zaczęli tłumaczyć odcinki z pierwszego sezonu. Serdecznie im za to dziękujemy! SLPL prezentuje efekt pracy Grupy Hatak w nowym dziale Napisy. Aktualnie dostępne są teksty tylko do dwóch odcinków pilotowych. Wkrótce będzie więcej. Warto poczekać!

22 Sierpień 2004 - by Cez
Derricks wystąpi w musicalu "Brooklyn"

Cleavant Derricks, czyli serialowy Remmy ze Sliders, od 23 września będzie występował w musicalu w Teatrze Plymouth. Sztuka jest zatytułowana "Brooklyn". Derricks, który otrzymał wiele prestiżowych nagród z dziedziny muzyki i filmu, wcieli się w postać ulicznego muzyka. Zastąpi w ten sposób Davida Jenningsa. Cleavant ostatni raz grał w musicalu w 1986 roku. Sztuka zatytułowana "Big Deal" była wystawiona na Broadwayu.

10 Sierpień 2004 - by Cez
DVD z trzecim sezonem?

Fani nie zdążyli jeszcze ochłonąć po premierze pierwszego zestawu DVD, a na zachodnich stronach już mówi się o kolejnym wydaniu. Drugi zestaw Sliders DVD miałby pojawić się w 2005 roku i zawierałby cały trzeci sezon. Przypomnijmy, że pierwsze trzy serie zostały wyprodukowane dla kanału FOX, reszta dla stacji SciFi. Istnieje ryzyko, że sezon czwarty i piąty nie zostanie nigdy wydany na DVD, ponieważ prawa do niego ma właśnie ta druga stacja. FOX nie robi na szczęście żadnych problemów.

10 Sierpień 2004 - by Cez
Sliders DVD dostępne w zagranicznych sklepach!

Stało się! Po kilku latach oczekiwań do zachodnich sklepów trafiło pudełko DVD, zawierające 6 płyt z serialem Sliders. Pierwsze komentarze są w większości pozytywne. Amerykańscy fani podkreślają, że jakość odcinków jest wspaniała, podobają się im również bonusowe materiały. Negatywne opinie dotyczą jakości pudełka DVD oraz właśnie owych dodatków, których, zdaniem krytyków, jest stanowczo za mało. Fani z USA i Kanady (tylko tam można zestaw kupić w sklepach, inni muszą zadowolić się sklepami wysyłkowymi) dodają, że z niecierpliwością będą czekali na wydanie kolejnego zestawu z trzecim sezonem. Więcej informacji w zaktualizowanym dziale Sliders DVD.

10 Sierpień 2004 - by Cez
Nowe forum międzynarodowe

Pojawiła się konkurencja dla istniejącego już międzynarodowego Forum o Sliders. Nowe forum znajdziecie tutaj. Obie strony są międzynarodowe, tzn. forumowiczami są osoby z m.in. USA, Australii, Niemiec, a także z Polski. Nowe forum dyskusyjne ma status oficjalny. Rozmowę trzeba niestety prowadzić jedynie w języku angielskim.

10 Sierpień 2004 - by Cez
Polska kaseta video z odcinkiem pilotowym

W dziale Sliders VHS można przeczytać o kasetach video, które były wydane na całym świecie. Najczęściej ukazywały się jedynie dwa odcinki pilotowe. Nie inaczej było w Polsce. SLPL otrzymało zaskakującą informację, że kilka lat temu w polskich wypożyczalniach video można było wypożyczyć kasetę "Zakręcona Podróż w Czasie". Właśnie w taki dziwny sposób dystrybutor przetłumaczył tytuł "Sliders". Obecnie kaseta jest praktycznie niedostępna. Można ją jedynie czasem znaleźć na aukcji Allegro. Więcej informacji w dziale Sliders VHS. Prezentujemy również większą wersję okładki.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!