New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

SIERPIEŃ 2006:

    7 Sierpień 2006 - by Cez
5 sezon na początku 2007 roku

Dobra wiadomość dla fanów. Piąty sezon serialu "Sliders: Piąty wymiar" pojawi się na AXN już na początku 2007 roku. W ten oto sposób po raz pierwszy zostanie pokazany piąty sezon w Polsce. Przypomnijmy, że RTL7 wyemitowało cztery sezony, a Polsat i TV4 zaledwie jeden.

   6 Sierpień 2006 - by Cez
Spielberg wyrusza do innego wymiaru 

FilmWeb: "Steven Spielberg wyreżyseruje dla studia Paramount Pictures niezatytułowany jeszcze film z gatunku sci-fi. Obraz opowiadać ma historię grupy kosmicznych odkrywców, którzy podróżując przez czarną dziurę przenoszą się do innego wymiaru. Za produkcję obrazu odpowiada Lynda Obst. Pomysłodawcą fabuły jest ceniony, acz kontrowersyjny fizyk Kip S. Thorne twierdzący, iż czarne dziury nie tylko istnieją, ale jeszcze mogą służyć do podróży w czasie oraz innych wymiarów. Już teraz wiadomo, że zapowiedziany film powstanie dopiero za kilka lat. Wcześniej Spielberg zamierza zrealizować zapowiadanego od lat "Indianę Jonesa 4" oraz biograficzny film o prezydencie Abrahamie Lincolnie z Liamem Neesonem w roli głównej."
Warto dodać, że we wspominanej czwartej części Indiany Jones ma wystąpić znany z serialu Sliders John Rhys-Davies.

   6 Sierpień 2006 - by Cez
O'Connell w kociej opowieści 

Jerry O'Connell użyczy głosu w dubbingu nowego filmu animowanego pt. "Cat Tale". W udźwiękowieniu wezmą udział także m.in. Sean Astin ("Władca pierścieni") oraz Elisha Cuthbert (serial "24 godziny"). Premiera filmu w 2008 roku. Aktor ostatnio udzielał wraz z narzeczoną Rebeccą Romijn wielu wywiadów oraz pojawił się na okładce magazynu "Men's Fitness". 

 

   6 Sierpień 2006 - by Cez
Gościnny występ Kari w Kryminalnych Zagadkach 

Kari Wuhrer wystąpi gościnnie w drugim odcinku nowego, piątego sezonu serialu "CSI: Kryminalne Zagadki Miami". Poza tym aktorka ostatnio zaangażowała się w pracę w American Cancer Society. Jest to stowarzyszenie zajmujące się walką z rakiem. Prywatnie Kari wraz z mężem Jamesem zajmuje się wychowaniem synka Enzo i córki Evangeline. Zdjęcie ich dzieci znajdują się tutaj.

 

    6 Sierpień 2006 - by Cez
Sabrina w "Universal Signs" 

Sabrina Lloyd (Wade ze Sliders) wystąpi w filmie "Universal Signs". Jest to dramat opowiadający o trudnych chwilach Andrew d'Anjou. Córka narzeczonej owego bohatera utonęła w basenie. Andrew kochał ją jak własne dziecko, nie może więc dojść do siebie po tym wypadku. Oparcie znajduje w nowej przyjaciółce Mary, którą gra Sabrina.

   6 Sierpień 2006 - by Cez
Derricks wystąpi w thrillerze 

Tego lata Cleavent Derricks (znany z serialu Sliders jako Remmy) występuje w musicalu Brooklyn, który zawitał do takich miast jak Atlanta, Houston, San Jose. Aktualnie aktor przygotowuje się do występu w filmie "Rome and Jewel", który będzie współczesną wersją "Romeo i Julii". Aktor jest również muzykiem, nie zdziwi więc nikogo fakt, że wspomniany film to musical. Na koniec informacja z Bułgarii. Trwają tam zdjęcia do thrilleru stacji Sci Fi pt. "Basilisk". W filmie oprócz Cleavanta zobaczymy m.in. Yancy Butler (znaną z serialu "Witchblade" oraz Jeremy'ego Londona (grał w serialu "Siódme Niebo").

   6 Sierpień 2006 - by Cez
Update działu "Sliders w Polsce" 

Zaktualizowaliśmy dziś dział Sliders w Polsce. Znalazły się tam informacje o polskim wydaniu kasety video z odcinkiem pilotowym, ciekawostki związane z emisją Sliders na RTL7, Polsacie, TV4, AXN oraz AXN Sci-Fi, a także screeny z wyżej wymienionych stacji.

   5 Sierpień 2006 - by Cez
Czwarty sezon od września na AXN 

Czwarty sezon serialu "Sliders: Piąty Wymiar", tak długo wyczekiwany przez widzów AXN zostanie pokazany od września tego roku. 27 września zobaczymy pierwszy odcinek czwartej serii pt. "Genesis". Tymczasem od jutra, co niedzielę AXN będzie powtarzać sezon trzeci.

 

   5 Sierpień 2006 - by Cez
Sliders na nowym kanale AXN Sc-Fi 

Wielokrotnie informowaliśmy, że AXN zamierza rozszerzyć swoją działalność o dwa nowe kanały tematyczne. Niedawno uruchomione zostały AXN Crime oraz AXN Sci-Fi. Pierwsza stacja proponuje nam filmy sensacyjne i detektywistyczne. Druga z wymienionych stacji emituje filmy i seriale fantastyczne, w tym Sliders. Pierwszy, drugi i trzeci sezon emitowane są w różnych godzinach każdego dnia. Ci, którzy przegapili jakieś odcinki na AXN, mogą teraz obejrzeć powtórki na AXN Sci-Fi.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!