New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

       
  "Bogowie Miłości"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Bohaterowie zjechali w krzaki. Profesor kolejny raz wyrażał swoje niezadowolenie, kiedy Wade powiedziała, że podróżni będą w tym świecie 3 dni i 6 godzin. Slidersi podeszli do sklepu. Na wystawie były tylko i wyłącznie damskie produkty: lalki, sukienki itd. Wade stwierdzała, że w pobliżu nie widzi żadnego mężczyzny. Nagle ku Slidersom podbiegł tłum kobiet. Przybyła policjantka nie mogła sobie z tym poradzić, więc wezwała posiłki. Powiedziała przez krótkofalówkę, że właśnie znalazła zbiegłych rozpłodników.

Czołówka z sezonu 2: Quinn, Wade, Remmy, Profesor

Zupełnie nadzy Quinn, Remmy i profesor byli badani przez lekarki. Slidersi dowiedzieli się, że w tym świecie była wojna z Australią, którą USA przegrały. W wyniku użycia broni biologicznej wyginęła większość mężczyzn. Slidersi będąc pod prysznicem omawiali sposób ucieczki z Centrum Rozpłodowego. Przyłączył się do nich David, który powiedział, że chce jak najszybciej się stąd wydostać, bowiem rozpłodnicy są tu wykorzystani do zapładniania ogromnej ilości kobiet. Władze chcą w ten sposób odbudować populację. David chciał się też zobaczyć ze swoją żoną Dianą. Tymczasem Wade przebywała w hotelu Dominion. Chciała jak najszybciej skontaktować się z resztą grupy. To właśnie ona miała zegar, nie chciała jednak sama zjeżdżać. Quinn, Rembrandt, profesor i David uciekli przez mury Centrum Rozpłodowego. Na szczęście nikt ich nie zauważył. Po pewnym czasie przybyli do Diany. Kobieta bardzo ucieszyła się na widok męża, jednak wiedziała, że nie będzie się z nim długo widzieć. Slidersi poprosili Dianę by zadzwoniła do hotelu, podejrzewali bowiem, że właśnie tam przebywa Wade.

Wells odebrała telefon i zapisała adres Diany. Niestety została podsłuchana przez policję. Gdy weszła do mieszkania Davida i Diany powiedziała, że nie ma zegara. Profesor był załamany. Wade jednak szybko rzekła, że to był żart. Nagle słychać było syreny policyjne. Do domu wtargnęli funkcjonariusze, oczywiście tylko kobiety. Bohaterowie zdążyli na szczęście schować się w tajnym pomieszczeniu na strychu. Quinn postanowił uciec przez dach. Gdy już wszyscy byli na ulicy, nagle nadjechał samochód z australijskimi szpiegami. Zabrali ze sobą profesora, reszcie udało się uciec. Gdy Quinn biegł ulicą, podjechało inne auto, tym razem w środku była jedna kobieta, Jane Hills. Zabrała go do siebie. Remmy dowiedział się, że Arturo przebywa w australijskim konsulacie i że ma zostać zabrany do Australii. Wade namówiła Remmy'ego, by murzyn przebrał się za kobietę i poszedł z nią do konsulatu. Tymczasem Quinn obudził się w łóżku, w domu Jane. Kobieta chciała z nim spędzić noc, ponieważ od kilku lat nie widziała mężczyzny. Chciała mieć dziecko. Mallory powiedział, że musi natychmiast zobaczyć się z przyjaciółmi.

Wade i Rembrandt zostali zdemaskowani. Razem z profesorem mieli zostać wywiezieni do Kanady. Wade poprosiła australijski konsulat o wymianę zakładników. Policja schwytała ważnego dla Australii człowieka, więc mogłaby go wymienić na Remmy'ego i profesora. Konsulat zgodził się. W ustalonym miejscu doszło do wymiany. Brown i Arturo mieli zostać zabrani przez policję, szybko jednak wsiedli do pobliskiego wozu. W  środku czekała na nich Wade z zegarem. Dziewczyna dodała gazu i Slidersi oraz Diana i David ruszyli przed siebie. W umówionym miejscu spotkali Quinna. Chłopakowi udało się przybyć na czas. Pożegnał się z Jane i skoczył do tunelu. Wade wjechała do wrót z całym samochodem. Jane po powrocie do domu oglądała z podziwem zdjęcie Quinna. Prawdopodobnie zaszła w ciążę.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!