New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

       
  "El Sid"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Podróżnicy trafili do świata z wojną domową. Do zjazdu zostały tylko 2 minuty, więc Slidersi postanowili znaleźć bezpieczną kryjówkę. Do budynku, w którym się schowali wszedł także pewien mężczyzna o imieniu Sid razem z Michele. Zaczął ją bić i szarpać. Quinn nie wytrzymał i poszedł na ratunek. Okazało się, że mężczyzna i kobieta są ze sobą razem, więc bijącemu nie spodobało się, że Quinn miesza się w nie swoje sprawy. Nagle otworzyły się wrota. Mallory'emu udało się ostatecznie uratować dziewczynę i razem z nią wskoczył do tunelu, a za nimi Sid. W kolejnym świecie ludzie nosili dziwne czujniki na rękach. Zaskoczeni Slidersi spojrzeli na wir, wyszedł z niego mężczyzna i rzucił się na Quinna.

Czołówka z sezonu 2: Quinn, Wade, Remmy, Profesor

Sid chciał, by Quinn odesłał go z powrotem do domu, lecz ten go zapewniał, że to niemożliwe. Nagle przez miasto przeszło trzęsienie ziemi. Szybko minęło, a wtedy bohaterowie zauważyli jadącego ku nim murzyna, którego nazywano L.J. Dziwił się, że Slidersi nie mają na rękach czujników. Zabrał ich więc do pobliskiego hotelu. Sid znów rzucił się na Quinna, chciał go nawet udusić. Na szczęście w samą porę przyszedł mężczyzna z czujnikami. Podzielił wszystkich na pary. Wade była z Michele, Remmy z profesorem, a na nieszczęście Quinn z Sidem. Slidersi nie wiedzieli po co są te czujniki. Nagle na zewnątrz budynku usłyszeli strzały. Mężczyzna wyjaśnił im, że gdy jedna osoba z pary zrobi coś niegodnego z prawem, to oba czujniki zaczynają się świecić. Gdy odpowiednie służby dostrzegą osobę ze świecącym się czujnikiem, zabijają go. Chodzi tutaj o to, by ludzie wzajemnie się pilnowali, by nie było zbyt dużo przestępstw. Usłyszane strzały były właśnie owym wyrokiem, ktoś zabił osobę ze świecącym czujnikiem. Nagle wszyscy dostrzegli, że Sid gdzieś zniknął. 

Remmy i profesor spacerowali sobie na zewnątrz budynków, gdy w pewnym momencie przyczepił się do nich pewien mężczyzna. Grał w koszykówkę razem z kolegami. Zaczął grozić profesorowi i nazwał go Fishem. Profesor nic z tego nie rozumiał. Tymczasem Wade i Michele poszły na spotkanie kobiet z jakimiś ludźmi. Zebrane osoby były wypytywane o to, co zrobiły złego, że muszą spędzać czas w tym miejscu. W międzyczasie Sid poszedł do bankomatu, by zrabować pieniądze. Pobił stojącego obok mężczyznę. Jego czujnik, a także ten na ręku Quinna, zaczął się świecić. Quinn chciał to ukryć, więc przysłonił urządzenie kurtką. Niestety znów zaczęło się trzęsienie ziemi. Mallory przewrócił się, a policja dostrzegła czujnik. 

Slidersi razem z Mallorym szybko ponownie znaleźli L.J'a, który postanowił im pomóc. Wytłumaczył im, że San Francisco jest tutaj kolonią karną dla najgorszych przestępców. Był zaskoczony, że bohaterowie o tym nie wiedzą. Rząd wybrał to miejsce, bowiem było tutaj dużo trzęsień ziemi. Chodziło o to, że przestępcy wkrótce mają zginąć, bowiem sejsmolodzy spodziewają się gigantycznego trzęsienia ziemi, które ma wkrótce nastąpić. L.J. zaprowadził wszystkich pod ziemię, do kryjówki. Na miejscu był mężczyzna, który wcześniej nazwał profesora "Fish". Okazało się, że L.J. ich zdradził. Obiecał dostarczyć pod ziemię zegar Slidersów, widział bowiem ich przybycie i szybko powiedział o nich podziemnym buntownikom. Podróżni zostali zmuszeni by oddać zegar przestępcom. Nieoczekiwanie pojawiła się policja, która śledziła Slidersów. Zaczęła się strzelanina. Quinn zabrał zegar i ruszył z resztą grupy ku powierzchni. Niestety wszyscy zostali ponownie złapani przez policję. 

Slidersi i Michele przebywali w areszcie. Nieoczekiwanie okazało się, że Sid powiedział o zegarze policji i teraz jest wolny. Strażnik więzienia powiedział, że jeśli nikt nie powie do czego służy urządzenie, to wszyscy zostaną zabici. Nagle profesor zgłosił się na ochotnika. Quinn był wściekły, profesor skazał resztę grupy na śmierć. Na szczęście okazało się, że Arturo miał plan. Pobił strażnika i razem z zegarem przyszedł z powrotem do celi. Do zjazdu zostało tylko kilka minut. Po jednym dniu spędzonym w tym świecie zjechała czwórka przyjaciół plus Michele, która w następnym świecie postanowiła zostać. Gdy tunel się zamknął nagle wszystko zaczęło się trząść. Nastąpiło to, co przewidzieli sejsmolodzy. Gigantyczne trzęsienie ziemi, które zniszczy całą kolonię karną.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!