New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

   
"Gorączka"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

Podróżnicy trafili do świata, w którym w San Francisco jest gigantyczne złoże ropy naftowej. Okazało się, że dom Quinna leży nad wielkim źródłem. Mallory byłby milionerem, gdyby nie fakt, że Slidersi musieli opuścić ten świat już po 20 minutach.

W następnym świecie mało brakowało, a Wade wpadłaby pod samochód. Z opresji uratował ją pewien chłopak. Wade w nagrodę go pocałowała. Chłopak niezwykle się oburzył i odszedł. Podróżnicy poczuli się głodni, więc poszli do pobliskiej restauracji. Obsługa była bardzo dziwna, jedyne co udało się Slidersom zamówić, to mrożone hamburgery, które były twarde jak kamień. Remmy'emu zrobiło się od nich niedobrze, więc szybko pobiegł do łazienki. Nagle dojrzał na ścianie plakat, na którym była fotografia Quinna z długimi włosami. Niżej był napis: Pacjent zero, Quinn Mallory, nagroda za złapanie - milion dolarów.

Czołówka z sezonu 1: Quinn, Wade, Remmy, Profesor

Slidersi szybko uciekli z tego miejsca. Wade zaczęła się źle czuć, więc profesor i Quinn postanowili iść do apteki, a Remmy do Motelu 12, gdzie mieli spędzić noc. Aptekarz ze zdziwieniem powiedział, że nie słyszał nigdy o lekarstwach, o które zapytał się Arturo. Nagle jeden z aptekarzy poznał Quinna, powiedział, że jest poszukiwanym pacjentem zero. Zadzwonił po policję CHC. Szybko aresztowano Mallory'ego, Arturo poszedł do hotelu.

Tymczasem Wade miała senne koszmary. Profesor opowiedział o zajściu Remmy'emu. Gdy Maximillian i Brown na chwilę wyszli z pokoju Wade, ta uciekła. Mężczyźni znaleźli ją na ulicy, gdzie majaczyła. Nagle obok nich zaczęły pojawiać się chore osoby. Zaprowadzono podróżników do tajnej siedziby. Slidersi spotkali tam tutejszego, długowłosego Quinna Mallory'ego, który jest oskarżany przez rząd o wywołanie strasznej choroby, zwanej chorobą Q. To rząd USA zaraził go Q, a gdy ten zaczął zarażać innych, oskarżyli go i nazwali pacjentem zero. Wade niestety zachorowała, wszystko wskazywało również na to, że profesor też może być chory na Q. Arturo zapytał się czy próbowano podać chorym penicylinę. Quinn był zdziwiony, nigdy o czymś takim nie słyszał.

Tymczasem nasz Quinn poddawany był badaniom. Półnagi stał w dziwnym pomieszczeniu i był opryskiwany różnymi substancjami, mającymi stwierdzić, że jest chory na Q. Bez skutku. Lekarka Quinna, Eileen Stanley zrozumiała, że to nie jest prawdziwy Quinn. W międzyczasie sobowtór Quinna, gdy się dowiedział, że nasz Mallory jest przetrzymywany w CHC, postanowił mu pomóc. Polecił Remmy'emu odnaleźć przyjaciółkę, Eileen, która będzie mogła pomóc. Profesor natomiast zaczął wygrzebywać ze śmieci grzyby i produkować penicylinę. Pierwszą porcję wypróbował na sobie, było bowiem ryzyko, że substancja uśmierci, a nie wyleczy. Na szczęście profesor poczuł się lepiej, lekarstwo działało.

Eileen wyprowadziła po cichu Mallory'ego z CHC. Podczas ucieczki została ranna, niestety śmiertelnie. Quinna uratował Rembrandt, który przybył taksówką. Profesor zaczął podawać wszystkim pacjentom penicylinę. Wade zaczęła się dobrze czuć. Nagle do siedziby chorych na Q wkroczyła ekipa z CHC, chcieli aresztować pacjenta zero. Tutejszy Mallory oświadczył, że ma lekarstwo na chorobę i że nie da się teraz oskarżać przez rząd. Slidersi musieli opuścić ten świat, profesor był z siebie dumny, że podzielił się z miejscowymi swoją wiedzą.

W kolejnym świecie Wade odpoczywała w namiocie. Quinn był szczęśliwy, że przyjaciółka ma się lepiej. Nagle do namiotu wszedł profesor i Brown. Powiedzieli, że wokół nich jest masa kanibali, która zamierza z pewnością kogoś zjeść.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!