New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

       
  "Stoker"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Zespół rockowy o nazwie Stoker grał właśnie koncert w Los Angeles. Za kulisami pojawiła się dziewczyna o imieniu Mina, która chciała zostać wokalistą grupy. Zespół składał się z czterech mężczyzn. Lider grupy, Morgan, powiedział dziewczynie, że chce z nią zostać sam na sam. Gdy nikogo nie było w pomieszczeniu nagle zbliżył swoje usta do szyi Miny. Ugryzł ją i odsłonił wielkie zęby. Tymczasem Wade wciąż nie mogła się otrząsnąć po śmierci profesora Arturo. Zdecydowała się pójść na koncert, ponieważ chciała choć na chwilę zapomnieć o zmartwieniach. Muzyka Stokerów bardzo przypadła do gustu bohaterce. Morgan, który wykonywał utwór, spojrzał na Wade. Dziewczyna wyglądała tak, jakby ktoś ją zahipnotyzował.

Czołówka z sezonu 3: Quinn, Wade, Remmy, Maggie

Slidersi przebywali w tym świecie już od pewnego czasu. Zjazd mieli dopiero za około dwa dni. Quinn spojrzał na zegar i powiedział, że Rickman wciąż znajduje się w tym wymiarze, trzeba więc go jak najszybciej znaleźć. Przejrzał gazety i dowiedział się, że ostatnio zniknęło kilka dziewczyn, które bawiły się na koncercie zespołu Stoker. Mallory powiedział, że to na pewno robota pułkownika. Razem z Brownem i Maggie poszedł do tutejszego szpitala. Tymczasem Wade została w hotelu. Była zmęczona, bowiem wróciła w nocy z koncertu. Tak bardzo spodobał jej się występ, że postanowiła pójść odwiedzić zespół. Przebrała się, umalowała i opuściła budynek. Tymczasem w przychodni gdzie pobierano krew od honorowych dawców, przebywał Rickman. Był przebrany za księdza. Podszedł do lekarza i zapytał się czy próbki są już gotowe. Doktor odparł, że potrzebuje więcej pieniędzy. Pułkownik zgodził się. Nie było bowiem prostszego sposobu na zdobycie próbek płynu z mózgu jak zabranie ich od skorumpowanego lekarza.

Tymczasem pewien krytyk muzyczny bardzo obraził członków zespołu Stoker. Jeden z muzyków zaatakował jego samochód. Spowodował wypadek, krytyk zginął na miejscu. Następnie członkowie zespołu poszli do banku krwi. Za darmowe bilety na ich koncerty pobierali od fanów czerwony płyn. Maggie w międzyczasie znalazła dowody świadczące o tym, że kilka dni temu Rickman został pochowany. Możliwe, że chodziło o tutejszego sobowtóra pułkownika, lecz Slidersi musieli mieć pewność. Za wszelką cenę chcieli odzyskać zegar Jensena. Beckett powiedziała, że podróżni muszą iść na cmentarz rozkopać grób. Gdy już byli na miejscu okazało się, że to nie ich Rickman. Maggie poznała to po tym, że trup nie miał specjalnego tatuażu na skórze, który powinien być u każdego żołnierza z jej świata. Następnie Quinn zorientował się, że Rickman być może poluje na ofiary na koncertach zespołu Stoker. Maggie i Remmy zostali na cmentarzu i zaczęli zakopywać grób. Niestety szybko nadjechała policja i oboje trafili do aresztu.

Tymczasem Wade poszła do siedziby zespołu. Weszła po cichu do pomieszczenia z mikrofonem i zaczęła śpiewać piosenkę "Falling Behind". Morgan wszystko słyszał, bardzo spodobał mu się głos dziewczyny. Zaproponował jej dołączenie do zespołu. Wells odparła, że nie może, bo niedługo opuszcza to miejsca, ale zgodziła się zaśpiewać na jednym koncercie. Wade świetnie się bawiła. Śpiewała z chłopakami różne piosenki, m.in. "Dead Beat". Quinn słuchał jej występu. Był zdziwiony zachowaniem dziewczyny. Gdy po koncercie chciał porozmawiać z dziewczyną o Rickmanie, zaatakował go Harker, członek Stokerów. Dziewczyna odjechała razem z chłopakami. Nagle obok Quinna pojawił się pewien mężczyzna. Nazywał się Van Elsinger. Powiedział prawdę Mallory'emu. Van był łowcą wampirów. Kilka lat temu jego żona nagle zniknęła. Okazało się, że została ugryziona przez wampira, a dokładniej przez członka zespołu Stoker. Quinn zobaczył zdjęcia grupy. Od kilkudziesięciu lat chłopacy działali w branży muzycznej. Co kilkanaście lat znikali i później pojawiali się jako nowy zespół. Nie starzeli się. Pili krew ofiar, co zapewniało im nieśmiertelność. Zabić ich można jedynie za pomocą krucyfiksu, kołka wbitego w serce lub wody święconej. Najwyraźniej Morgan postanowił uczynić z Wade wampira. Inaczej dziewczyna już dawno by nie żyła.

Tymczasem Wells przebywała w siedzibie zespołu. Powiedziała Morganowi o zjazdach. Chłopak odparł, że Wade powinna mu przynieść zegar. Członkowie zespołu w tajemnicy ustalili, że dzięki temu urządzeniu znajdą świat, gdzie będą bezpieczni, nie będą musieli się ukrywać. Wade razem z Harkerem wpłacili kaucję w areszcie. Maggie i Brown wyszli zza kratek. Wells zapytała się czy ktoś z nich ma zegar. Oboje odparli, że Quinn ma maszynę do zjazdów. Tymczasem Mallory razem z Vanem włamali się do siedziby Stokerów. W trumnach znajdowało się mnóstwo wampirów. Mężczyźni szybko wbili kołki w serca. Nagle Elsinger zobaczył swoją żonę. Nie zawahał się, w nią także wbił drewniany przedmiot. Nagle wampiry ruszyły do ataku. Elsinger zginął. Mallory poszedł po Remmy'ego i Maggie. Chciał jak najszybciej uwolnić Wade od tych potworów.

Maggie przebywała w przychodni gdzie ludzie oddawali krew. Nagle pojawił się Rickman. Mężczyzna zabił lekarza po czym zaczął strzelać do Beckett. Dziewczyna została postrzelona w ramię. Znów pułkownik jej uciekł. Następnie Maggie dołączyła do Browna i Quinna. Wszyscy pojechali do siedziby Stokerów. Rozpoczęła się bitwa. Na szczęście bohaterowie szybko poradzili sobie z wampirami. Niestety Morgan wciąż żył i na dodatek mówił, że zabije Wade, chyba że Quinn odda mu zegar. Morgan wsiadł na motor i zaczął jechać w kierunku Mallory'ego. Quinn na szczęście zauważył leżący na ziemi długi kij. Morgan nadział się na niego i został z niego jedynie szkielet. Wade nagle ocknęła się. Zrozumiała, że była zahipnotyzowana. Była przerażona tym, że wampiry chciały zrobić z niej krwiopijcę. Wyjaśniło się też, że Stoker pobierali od fanów krew, bowiem zamierzali wyjechać do Europy. Magazynowali zapasy. Na szczęście Wells została uratowana. Bohaterowie otworzyli tunel i zniknęli.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!