New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

       
  "Książę Zjazdów"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Slidersi przebywali w szpitalu, bowiem profesor podczas wyskakiwania z tunelu wpadł w gniazdo pszczół. Mocno go pokąsały. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Żądła zostały wyjęte. Wade pisała pamiętnik, wspomniała w nim, że obecny świat jest monarchią. Nie rządzi tutaj jednak król brytyjski, lecz USA mają własnego niezależnego władcę. Jest nim król Thomas. Nagle do szpitala sprowadzono pewną kobietę. Remmy ją poznał, była to Danielle. W naszym świecie oboje byli parą, jednak pewnego dnia się pokłócili. Dziewczyna po kłótni wybiegła zdenerwowana i miała wkrótce potem wypadek samochodowy. Po rehabilitacji nie chciała znać Browna, mimo, że ten chciał jej pomóc. W tym świecie Danielle była najwyraźniej w ciąży, jednak pojawiły się jakieś komplikacje. Gdy lekarze zobaczyli Rembrandta powiedzieli, że bardzo im się przyda. Brown stwierdził, iż z chęcią podda się transfuzji. Quinn podszedł do lekarki i zapytał się ile ten proces będzie trwał. Pani doktor odparła, że to przecież nie transfuzja tylko przeniesienie ciąży z Danielle do Browna.

Czołówka z sezonu 3: Quinn, Wade, Remmy, Profesor

Bohaterowie byli w szoku. Profesor dowiedział się z telewizji, że Danielle jest w tym świecie kuzynką króla Thomasa, a Remmy natomiast jej mężem, a więc księciem. Dziecko, które miała urodzić Danielle było czwarte w kolejności do objęcia tronu. Gdy Quinn próbował się zbliżyć do sali Remmy'ego został zatrzymany przez ochronę królewskiego rodu. Wtedy profesor wytłumaczył, że Slidersi są doradcami księcia. Po zabiegu Brown miał zostać przeniesieniu do książęcej rezydencji. W szpitalu pojawiła się także szlachcianka Lady Mary. Wade ujrzała jej śliczny wisiorek. Bardzo jej się spodobał. Tymczasem Rembrandt obudził się w łóżku w sypialni książęcej. Towarzyszyła mu reszta Slidersów. Kiedy Remmy zobaczył swój ogromny brzuch był przerażony. Był w ciąży. Slidersi wytłumaczyli mu, że w tym wymiarze 20 lat temu pojawiła się wirusowa epidemia, która spowodowała, że wiele ciąż po 6 miesiącu było odrzucanych przez organizm matki. Lekarze odkryli sposób na wszczepienie mężczyznom sztucznej macicy tak by to oni mogli ostatecznie "dokończyć" ciążę. W tym przypadku ciąża Danielle miała trwać jeszcze tydzień. Quinn zobaczył zegar, Slidersi mają zjazd za 3 dni. Muszą w takiej sytuacji jak najszybciej znaleźć tutejszego Browna2 i przeszczepić dziecko do niego. W przeciwnym razie Rembrandt będzie musiał tu zostać, bowiem w kolejnym świecie może nie być lekarzy którzy będą potrafili usunąć sztuczną macicę.

Tymczasem Lady Mary rozmawiała ze swoim pracownikiem. Zleciła mu utopienie Browna w ocenie, lecz teraz okazało się, że książę jednak żyje. Remmy'ego w tym samym czasie pocieszył fakt, że gdyby nie on, dziecko by umarło. Nagle do jego pokoju weszła Danielle, którą lekarze wypuścili już ze szpitala. Żona tutejszego Browna bardzo mu podziękowała za przyjęcie ciąży, oczywiście nie wiedziała, że rozmawia nie z mężem, lecz z jego sobowtórem. Nagle do pokoju weszła Lady Mary oraz szef ochrony - George Stellos. Włączyli telewizor. Prezentera powiedziała ze smutkiem, że kilka minut temu wybuchł pożar w miejscu gdzie przebywał król Thomas ze swoimi dwoma synami. Niestety wszyscy zginęli. Nowym prawowitym następcą tronu USA został nienarodzony syn, który był w brzuchu Remmy'ego.

Tymczasem Wade i Quinn wybrali się do letniej rezydencji książąt, gdzie ostatni raz widziano tutejszego Remmy'ego2. Znaleźli go i okazało się, że ktoś starał się go zabić. Dwa dni temu zamaskowani ludzie chcieli go utopić w morzu. Zdołał się uratować tylko dlatego, że umie pływać. Wade opowiedziała sobowtórowi Browna o ciąży Danielle i o tym, że to on musi przyjąć dziecko. Tymczasem Remmy, którego wożono na wózku, spędzał dużo czasu w ogrodzie. Śpiewał różne pieśni nienarodzonemu synowi. Kiedy zobaczyła to Danielle zrozumiała, że Rembrandt nie jest jej mężem, bowiem Brown2 nigdy, ale to przenigdy nie śpiewał. Remmy powiedział jej prawdę o Slidersach. Następnie kiedy Rembrandt został sam w pokoju, nagle weszła do środka zamaskowana postać i starała się go udusić poduszką. Na szczęście na ratunek przybył profesor. 

W pewnym momencie w pałacu pojawił się tutejszy Remmy2 i postanowiono przenieść ciążę z naszego Browna do drugiego. Miało to nastąpić w bezpiecznym miejscu, w letniej rezydencji. Niestety o tych planach dowiedziała się też Lady Mary. Wade znalazła tymczasem dziwny naszyjnik, który wcześniej był na szyi Mary. Leżał dokładnie w miejscu gdzie Brown był duszony. Wade razem z Quinnem postanowiła przeszukać gabinet Mary. Odnaleźli sekretny list od króla Thomasa zaadresowany do Lady. Prawda wyszła na jaw. Król i Mary mają syna George'a, który jest owym szefem ochrony. Wade i Quinn powiedzieli o wszystkim George'owi. To dlatego Lady Mary chciała zabić Rembrandta oraz podpaliła dom króla. Chciała pozbyć się wszystkich następców tronu tak by to jej syn George został królem. Szef straży był przerażony. Nie spodziewał się tego po własnej matce, wcale nie chciał być władcą.

Tymczasem w miejscu gdzie miało zostać wykonane przeszczepianie ciąży pojawiła się Mary. Uśpiła wszystkich podając kawę ze środkiem nasennym i podłożyła ogień. Na szczęście Remmy obudził się. Nagle zaczął się źle czuć, to dym zadziałał źle na płód. Arturo nie miał wyjścia. Razem z Danielle przeprowadzili cesarskie cięcie. Na świat przyszedł śliczny chłopiec, którego nazwano Rembrandtem Pierwszym. Do czasu gdy dziecko osiągnie pełnoletność prawowitymi władcami będą tutejszy Brown i Danielle. Nasz Remmy był zachwycony synkiem. Danielle dała mu medalion, na którym było zdjęcie małego chłopca. Slidersi otworzyli tunel, minęły bowiem już 3 dni. Profesor pomógł Remmy'emu wskoczyć, murzyn bowiem świeżo co przeszedł operację. Bohaterowie pojawili się w kolejnym świecie, gdzie usłyszeli krzyczące dziecko. To matka chciała wypchnąć małą dziewczynę z okna ostatniego piętra. Podróżni nie mogli uwierzyć, że ktoś chce zabić swoje dziecko. Dziewczynka nie zdołała jednak powstrzymać matki i wypadła z okna. Nagle... rozłożyła skrzydła i poleciała. Matka powiedziała, że wypchnięcie z okna to jedyny sposób by nauczyć małe dzieci latać.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!