New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

        
  "Pola Śmierci"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Po zjeździe podróżnicy spostrzegli, że znajdują się w pięknym lesie. Maggie myślała, że to rajski ogród, chciała tu zostać cały tydzień, podczas gdy Slidersi mieli tutaj być zaledwie 1 dzień. W pewnej chwili Remmy chciał się napić tutejszej wody, lecz zobaczył, że na brzegu rzeki leży ciało martwego człowieka. Najwyraźniej woda jest zatruta. Nagle podróżnicy zobaczyli biegnącego człowieka i ścigających go dwóch Kromaggów. Slidersi schowali się, zauważyli jednak jak Kromagg płci żeńskiej strzela do człowieka laserem i zabija go na miejscu. 

Czołówka z sezonu 4: Quinn, Remmy, Maggie, Colin

Kromażka i Kromagg zaczęli się kłócić o to, który z nich miał zabić tego człowieka. Kromażka o imieniu Kyra chciała wyciąć trupowi oczy, lecz zrezygnowała z tego. Oboje myśliwi po chwili odeszli. Slidersi następnie poszli do najbliższego osiedla. Szybko zrozumieli, że znów są w kolonii Maggów, tutejsza ziemia nazywa się Ziemią 88. Nieopodal nadjeżdżał samochód Dynastii. Nagle Slidersi zobaczyli, że z budynku ktoś celuje w owy pojazd. Okazało się, że jest to kobieta o imieniu Jenny Anderson. Powiedziała bohaterom, że Kromaggowie na tej ziemi polują na ludzi. Jest to tak jakby świat treningowy dla przyszłych zabójców i żołnierzy Dynastii. Jenny powiedziała, że Kromaggowie porwali ją z jej świata i powiedzieli, że jeśli przeżyje na polowaniu 20 dni na tym świecie, to w nagrodę zostanie odesłana z powrotem do domu. Niestety mało kto tutaj zdołał przeżyć aż tyle dni. Jenny miała jednak szczęście, udało już jej się przeżyć 18 dni, więc do zwycięstwa droga niedaleka. Quinna ostrzegł dziewczynę, by ta mimo wszystko nie wierzyła w obietnice Kromaggów. Quinn dowiedział się również, że owa para Kromaggów, którą Slidersi widzieli zaraz po zjeździe, to nie Kromaggowie czystej krwi. To hybrydy ludzi i Kromaggów, zwane Humaggami. 

Nagle podróżni zostali zaatakowanie przez Kromaggów. Jenny została trafiona laserem, zginęła, natomiast Colin, który aktualnie miał w kiszeni zegar, został schwytany i zabrany do siedziby władz tutejszej kolonii. Quinn zwrócił się o pomoc do przyjaciół Jenny. Odmówili, dali jedynie zapas broni pozostałym Slidersom. Tymczasem Colin był przepytywany przez generała Kronusa, dowódcę Kromażki Kyry i Kromagga Kryoptusa. Oboje byli ulubieńcami generała, bowiem udawało im się upolować najwięcej ludzi. Jeśli któreś z nich osiągnie zadowalający rezultat trafi do elity wojowników. Mimo tortur, Colin nie zdradził Kromaggom kim są Slidersi i czym jest ich zegar. Następnie chłopak był przesłuchiwany przez Kyrę. Kromażka wyłączyła pole siłowe w jego celi. Colin uzmysłowił dziewczynie, że mimo iż jest hybrydą, Humaggiem, ma w sobie dobre cechy ludzkie. Kyra natomiast powiedziała Colinowi, że we Właściwym Świecie Kromagów Kromażki pod wpływem broni biologicznej ludzi zaczęły umierać dwa dni po porodzie. Kromaggowie postanowili więc zmieszać geny ludzi ze swoimi. Ludzkie kobiety zaczęły rodzić dzieci Kromaggów w koloniach reprodukcyjnych.

Nagle do pomieszczenia wszedł Kryoptus, który zabrał Kyrę na polowanie. Tymczasem Colin zauważył, że dziewczyna zapomniała włączyć ponownie pole siłowe. Uwolnił się więc z kajdanków i zabrał ze stolika zegar. Poczekał aż do celi wszedł ponownie Kryoptus. Pobił go i zamknął w polu siłowym. Tymczasem Rembrandt, Quinn i Maggie porwali Kyrę. Pod wpływem Mallory'ego dziewczyna zmieniła spojrzenia na świat. Dostrzegła w sobie współczucie, litość, cechy ludzkie. Niestety w pewnej chwili Remmy został postrzelony radioaktywną bronią Kromaggów. Był bardzo ciężko ranny. W tym samym czasie generał Kronus był wściekły, że Colin uciekł. Rozkazał odnaleźć wszystkich i zabić.

Kryoptus śledził Colina, a gdy ten odnalazł Sliderów, Kromagg zaatakował. Kyra właśnie w tej chwili uzdrawiała swoimi mocami Remmy'ego. Kryoptus niestety postrzelił kilku ludzi, natomiast Slidersom i Kyrze udało się uciec. Gdy wreszcie otworzył się tunel, nagle bohaterowie zostali złapani przez Humagga. Kyra powiedziała mu, że wciąż ma w sobie dobre cechy ludzkie. Nalegała by je odszukał i zepchnął cechy Kromaggów. Kryoptus stwierdził, że Kromażka jest słaba i pchnął ją nożem w brzuch. Gdy tunel się zamknął i Slidersi bezpiecznie zjechali, do Humagga podszedł generał. Powiedział, że w nagrodę za zabicie zdrajczyni Kryoptus dostał się do elity wojowników.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!