New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

   
  "Świat Danych"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Slidersi znów trafili do dziwnego świata. Przeraził ich widok tutejszych ludzi. Wszyscy chodzili po ulicy jak zahipnotyzowani, wyglądali jak zombie. Bohaterowie postanowili szybko wejść do hotelu Chandler. Gdy byli już w środku przywitał ich właściciel hotelu, pan Archibald Chandler. Powiedział podróżnikom, żeby nacieszyli się tym hotelem, ponieważ długo tu pobędą. Tymczasem na zewnątrz hotelu pojawiły się kolejne zahipnotyzowane ludzkie stwory. Byli to Quinn, Remmy, Maggie oraz Colin.

Czołówka z sezonu 4: Quinn, Remmy, Maggie, Colin

Recepcjonistka powiedziała nowym gościom, że mają w hotelu zapewnione wszelkie wygody. Muszą jedynie przestrzegać kilku prostych zasad. Rembrandt był bardzo zdenerwowany kiedy się dowiedział, że jednym z zakazów jest zakaz śpiewania. Podróżni poszli do swojego pokoju. Nagle jakby znikąd pojawił się obok nich pan Chandler. Pokazał im warunki, w jakich będą mieszkać. Wszystko tutaj otrzymają za darmo. Gdy Chandler zniknął Slidersi poszli do baru. Spotkali tam karła o imieniu Mac, który powiedział, że chce im pomóc wydostać się z hotelu. Zaprowadził Quinna na dach budynku. Mallory zobaczył na ulicy, w dole, samego siebie. Wyglądał jak inni ludzie z zewnątrz, jak zombie. Karzeł wyjaśnił wszystko po kolei. Pan Chandler kilka lat temu stworzył cyfrowy hotel. Każdy kto do niego wszedł miał wysysany mózg. Świadomość została zapisana w formie cyfrowej. Wszystko co istnieje w tym hotelu jest tylko zbiorem zer i jedynek. Na zewnątrz hotelu zostały jedynie puste ciała bez świadomości. Karzeł nazywał tamte istoty Pustakami.

Quinn wytłumaczył Macowi, że Slidersi muszą się wydostać z hotelu, inaczej bowiem przegapią zjazd. Mallory nawet nie wiedział ile zostało czasu do otwarcia tunelu, bowiem prawdziwy zegar był w rękach jego repliki, Pustaka. Gdy Mallory wrócił do pokoju i wytłumaczył wszystko pozostałym, nagle pojawił się Chandler, którego zaniepokoił wścibski charakter Slidersów. Maggie wydarła się na właściciela hotelu, więc ten postanowił ją... wyłączyć. Cyfrowa osobowość zniknęła. Początkowo wszyscy myśleli, że Beckett nie żyje, jednak karzeł zapewnił, że pliki Maggie z pewnością zostały zachowane w głównym komputerze. Gdy właściciel zniknął Quinn postanowił z Colinem i Rembrandtem włamać się do komputera. Karzeł wyjaśnił, że jeśli uda im się wyłączyć główny komputer, to świadomość powinna wrócić do właściwych ciał poza hotelem. Dodał, że Chandler zniszczył w przeszłości swojego Pustaka, więc z pewnością założyciel hotelu zginie.

Quinnowi udało się przywrócić wirtualną Maggie. Chandler postanowił powstrzymać Slidersów, więc wysłał przeciw nim dwie uzbrojone osoby. Quinn wgrał więc do cyfrowej świadomości Maggie i Colina znajomości wschodniej sztuki walki. Colin popisał się pięknym stoczonym pojedynkiem z napastnikami, których pokonał. Następnie Quinn wyłączył komputer. Wszyscy ludzie zwani Pustakami odzyskali świadomość, natomiast cyfrowy hotel Chandler przestał istnieć. Quinn spojrzał na zegar i stwierdził, że podróżnym zostało jeszcze kilka minut do zjazdu. A więc znów się udało. Nagle bohaterowie ujrzeli karła Maca. Nie mogli sobie przypomnieć, ale skądś go już znali. Najwyraźniej bohaterowie nie pamiętali nic co zaszło w środku cyfrowego hotelu.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!