New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

      "Zgódź się"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Czwórka Slidersów zjechała do ciasnej ubikacji. Maggie była wściekła, pomyślała, że następnym razem pojawią się w ścianie. Quinn zapewnił, że to niemożliwe, bowiem wir jest chroniony przez pole ochronne zwane obwodem densytometrycznym, które uniemożliwia otwarcie się tunelu w środku jakiegoś ciała stałego. Niestety to nie pocieszyło kobiety. Zaczęła się kłócić z Mallorym. Quinn oskarżał Maggie, że ta w poprzednim świecie chciała zabić zwierzę będące tam pod ścisłą ochroną, chodziło o zwykłego komara. Tymczasem Slidersi mieli być w tym świecie 9 godzin. Bohaterowie byli ponownie w Los Angeles, w hotelu Chandler. Colin dziwił się, że brat tak bardzo kłóci się z Magie. Nagle do wrzeszczącego Quinna i Beckett podszedł murzyn o imieniu Damon. Strzelił w kierunku Maggie strzałką. Kapitan Beckett od razu stała się potulna i miła. Była jak zahipnotyzowana.

Czołówka z sezonu 4: Quinn, Remmy, Maggie, Colin

Quinn zaczął się wypytywać Damona co zrobił przed chwilą kobiecie. Murzyn tym razem chciał strzelić w kierunku Quinna, ale niechcący trafił w Colina. Chłopak od razu poczuł się wspaniale. Tymczasem Maggie wybiegła na ulicę, tańczyła i głośno śpiewała. Gdyby nie nadchodzący Quinn, Maggie wpadłaby pod samochód, bowiem kobieta wyszła na środek jezdni. Nagle Beckett zaczęła mieć drgawki. Zemdlała. Quinn razem z Colinem i Remmym zawiózł Maggie do szpitala. Tutejsza lekarka, doktor Helena Malone, zdziwiła się, że czwórka podróżnych nie ma na ręku kapsułki, przez którą wprowadza się narkotyki. Slidersi usprawiedliwili się, że są z Kanady. Okazało się, że w tym wymiarze wszyscy ludzie biorą zupełnie legalnie narkotyki. Lekarka podała Beckett środek znieczulający, zwany Troxopriną, która łagodzi skutki Tranquolu. Tutejsze leczenie narkotykami zostało nazwane Farmakoterapią. Agenci gdy w terenie widzą kłócące się osoby, po prostu uspokajają je strzałkami z narkotykami.

Quinn usiadł w poczekalni i usłyszał nagle rozmowę Damona z doktor Malone. Lekarka powiedziała, że w szpitalu przebywa Mallory, który jest na tym świecie poszukiwany. Quinn szybko uciekł i odszukał Browna. Następnie dwaj Slidersi zobaczyli jak Maggie i Colin są gdzieś wywożeni przez lekarzy. Mallory wrócił do szpitala i w komputerowych plikach znalazł informację, iż tutejszy Mallory jest poszukiwany dlatego, ponieważ wzniecał antynarkotykową propagandę. Quinn i Remmy znaleźli w plikach adres ośrodka reorientacyjnego, dokąd zawieziono pozostałą dwójkę.

Tymczasem doktor Helena powiedziała do niejakiego agenta Fletchera Lowella o tym, że za wszelką cenę trzeba złapać Quinna Mallory'ego. W tym czasie Mallory z murzynem odnaleźli Maggie i Colina. Owa dwójka była pod wpływem silnych narkotyków. Maggie robiła kakao, szyła, gotowała, a Colin palił fajkę i czytał gazetę. Była to część terapii pozwalającej na wyleczenie się z silnego uzależnienia. Najwyraźniej Slidersi, nie przyzwyczajeni do narkotyków, bardzo szybko w tym świecie popadali w nałóg. 

W tym czasie lekarka wstrzyknęła Damonowi na polecenie Fletchera niezwykle silny środek, Decimid, powodujący nawet w skrajnych przypadkach śmierć. Fletcher chciał by Damon odszukał Quinna, a wstrzyknięty narkotyk idealnie pobudzał agresję i chęć zabijania. Damon nawet nie wiedział jak silny środek został mu podany. Tymczasem Quinn rozglądał się na ulicy za sprzedawcą Troxopriny, leku, który może szybko zwalczyć działanie narkotyków, które podano Colinowi i Maggie. Niestety Mallory'ego znalazł Damon. Wściekły murzyn zaczął go ścigać. Na Damona spadały beczki, potrącił go samochód, a mężczyzna brnął dalej. Narkotyk był przerażająco silny. Wreszcie Quinn zrzucił murzyna z dużej wysokości. Damon upadł, więc Mallory wykorzystał okazję i związał go łańcuchem. Po pewnym czasie narkotyk przestał działać. Damon poczuł gniew, był wściekły na Fletchera, że ten podał mu coś tak mocnego.

Quinn, Remmy i Damon pojechali samochodem do ośrodka reorientacyjnego. Quinn i Brown zachowywali się specjalnie tak, jakby byli pod wpływem narkotyku. Ominęli strażników i zadzwonili do doktor Malone i po Fletchera. Gdy dwójka przyjechała, Slidersi unieszkodliwili ich. Fletcher Lowell wstrzyknął sobie przypadkiem silny środek. Maggie i Colinowi podano Troxoprinę. Wreszcie odzyskali świadomość. Damon podziękował Slidersom za zdemaskowanie niecnych planów Fletchera. Slidersi otworzyli tunel i na oczach pewnego taksówkarza wskoczyli do środka. Mężczyzna myślał, że to przywidzenie to efekt jakiegoś nowego narkotyku.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!