New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

    
  "Gorący Romans"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Remmy, Maggie, Mallory oraz Diana wylądowali w kolejnym wymiarze. Na tym świecie mieli przebywać przez prawie 2 następne dni. W oddali dostrzegli mównicę i przemawiającego prezydenta oraz wielki tłum ludzi. W tym świecie prezydentem USA był Jeff Williams. Podróżnicy dołączyli do tłumu. Prezydent odpowiadał na pytania dziennikarzy, a następnie zbliżył się do czoła tłumu, by podać niektórym rękę. Na przedzie stała Maggie. Nieoczekiwanie ktoś ją z tyłu popchnął i Beckett wpadła wprost w ramiona prezydenta. Williams złapał ją i uścisnął jej dłoń. Ten moment został uwieczniony przez fotoreporterów. Następnego dnia wszystkie brukowce na pierwszej stronie pytały: "Czy to nowa dziewczyna prezydenta?"

Czołówka z sezonu 5: Remmy, Maggie, Mallory, Diana

Slidersi zarezerwowali pokój w hotelu Chandler. Zakupili kilka gazet, ale w każdej była informacja o rzekomym romansie prezydenta z tajemniczą kobietą. Okazało się, że owy świat to świat brukowców. Wszyscy tutaj żyją plotkami wyssanymi z palca. Z kolei poważne gazety są tutaj niszowe. Jedną z takich jest dziennik "Hawks Report" redagowany przez Bobby'ego Hawksa. Mallory postanowił pójść do redakcji tej gazety. Tymczasem Maggie była wściekła, ponieważ nawet każda stacja telewizyjna zastanawiała się kim jest kochanka prezydenta. Nawet na ulicy ludzie ją zaczepiali i pytali czy to prawda.

W międzyczasie prezydent wraz ze swoją żoną Selą oraz doradcą, Chuckiem Piersonem, obmyślili intrygę. Pomyśleli, że romans w mediach to bardzo dobry pomysł by odwrócić uwagę Amerykanów od ważniejszego problemu - wojny w Szwajcarii. Okazało się, że na tym świecie Szwajcarzy kilka lat temu znacjonalizowali banki, co doprowadziło do międzynarodowego, ekonomicznego kryzysu. USA wysłało tam swoje wojsko, ale niestety ostatnio Amerykanie zaczęli przegrywać. Prezydent Williams by zapewnić sobie zwycięstwo, postanowił użyć metody zabronionej przez ONZ - gazu paraliżującego Noxin. Wszystko to objęte jest wielką tajemnicą, jednak ostatnio prawda zaczęła być ujawniana przez np. "Hawks Report". Williams stwierdził, że romans może rzeczywiście odwrócić uwagę Amerykanów od problemu wojny w Szwajcarii.

Mallory udał się do redakcji "Hawks Report". Okazało się, że Hawks prowadzi gazetę w pojedynkę, bowiem nikt właściwie nie jest zainteresowany pisaniem prawdy. Tymczasem Remmy i Diana poszli na zakupy, a Maggie została sama w hotelowym pokoju. Odwiedził ją doradca prezydenta z agentem Secret Service. Zmusili kobietę do stawienia się przed prezydentem. Wszystko zostało świetnie zaaranżowane. W hotelu Ambassador, w którym przebywał prezydent, zainscenizowano romantyczną kolację Maggie i Williamsa. Fotografowie zrobili wiele zdjęć, które następnie spreparowano. Stworzono fotomontaże, na których prezydent kąpie się w basenie z Maggie oraz je z nią kolację. Zdjęcia szybko dotarły do prasy i telewizji i wywołały skandal obyczajowy. Żona prezydenta, Sela, nie miała nic przeciwko temu. Była pewna, że romans skutecznie odwróci uwagę mediów.

Tymczasem pozostali Slidersi z pomocą dziennikarza Hawksa zaczęli szukać Maggie. Poszli do hotelu Ambassador z przepustkami dla dziennikarzy. W międzyczasie Maggie została uwięziona w pokoju. Chuck zadecydował, że trzeba się raz na zawsze pozbyć tej kobiety, bo gdyby uciekła, wyjawiłaby prawdę o spisku. Rozkazał ją zabić. Tymczasem do pokoju Maggie weszła pokojówka, łudząco do niej podobna. Kobiety zamieniły się ubraniami, dzięki czemu Maggie niepostrzeżenie uciekła z tej pułapki. Slidersi dotarli po jakimś czasie do tego pokoju i zobaczyli na podłodze martwą kobietę. Na szczęście okazało się, że jest nią pokojówka w ciuchach Maggie. Zeszli na dół do recepcji i spotkali tam Beckett w ubraniu pokojówki. Nagle kobieta została porwana przez agentów Secret Service.

Sela Williams miała nadzieję, że Maggie nie żyje. Romansowała w tym czasie z doradcą prezydenta, Chuckiem. Gdy okazało się, że przez pomyłkę zabito pokojówkę, Sela oświadczyła, że wszyscy mężczyźni wokół niej, i prezydent i doradca to nieudacznicy. Tymczasem Slidersi chcieli jakoś uratować Maggie. Postanowili użyć przeciw prezydentowi jego własnej broni. Spreparowali zdjęcia Maggie, na których kobieta nie żyje i przesłali je do mediów. Prezydent musiał jakoś tę sprawę wyjaśnić, nie mógł bowiem sobie pozwolić na oskarżenia o morderstwo. Na zwołanej konferencji prasowej ujawnił publicznie żywą Maggie i oświadczył, że kobieta jest cała i zdrowa. Wówczas Maggie powiedziała prawdę o wojnie w Szwajcarii. Także Hawks otrzymał swoje pięć minut, zaczął publicznie mówić o różnych spiskach prezydenckiej pary. Wreszcie opinii publicznej przekazano prawdę. Prezydent był skończony. W tym momencie nadszedł czas zjazdu. Slidersi odzyskali Maggie, więc cała czwórka zjechała.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!