New Page 1

    

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

WRZESIEŃ 2005:

26 Wrzesień 2005 - by Cez
Nowy dział: Książki i Komiksy

Przedstawiamy czytelnikom nowy dział o książkach i komiksach. Na nowej podstronie można znaleźć informacje o trzech wydanych na zachodzie książkach z cyklu Sliders, dziesięciu specjalnych numerach komiksów, które można pobrać i przeczytać; a także zabawny komiks ukazujący przygodę Slidersów w świecie słynnych Simpsonów. Zapraszamy do lektury.

25 Wrzesień 2005 - by Cez
Sliders jednym z najlepszych seriali SF w historii

Serwis Boston.com sporządził listę pięćdziesięciu najlepszych seriali fantastycznych w historii telewizji. Sliders znalazł się wysoko, bo na dziesiątym miejscu. Pierwszą pozycję zajął kultowy serial z lat sześćdziesiątych, "Star Trek". Drugie miejsce należy do nowej wersji serialu "Battlestar Galactica", natomiast trzecie do "Star Trek: Następne Pokolenie". Kolejne miejsca przedstawiają się następująco: "Z Archiwum X", "Babylon 5", "Gwiezdne Wrota SG-1", "The Twilight Zone", "Dr. Who", "Mystery Science Theater 3000", "Sliders", "Lost: Zagubieni" i wiele innych.

25 Wrzesień 2005 - by Cez
Jerry O'Connell ogłosił zaręczyny 

31-letni Jerry O'Connell, aktor grający Quinna w czterech pierwszych sezonach serialu Sliders, ogłosił zaręczyny. Jego wybranką jest 32-letnia Rebecca Romijn, znana aktorka i modelka, która w serii filmów o "X-Menie" wcieliła się w postać Mystique. Jerry nigdy nie był żonaty, natomiast Rebecca jest rozwódką. Była żoną Johna Stamosa, znanego z serialu "Pełna Chata". Para zaręczyła się w podczas imprezy w Nowym Jorku.

14 Wrzesień 2005 - by Cez
Streszczenia odcinków z czwartego sezonu 

W dziale Sezon 4 dodaliśmy streszczenia każdego odcinka z tej serii. Mamy nadzieję, że osoby, które nie pamiętają zbytnio tego sezonu, teraz go sobie przypomną. Wkrótce będziemy systematycznie dodawać streszczenia odcinków z Sezonu 5, nigdy nie emitowanego w Polsce.

12 Wrzesień 2005 - by Cez
Nowy serial Sci Fi pt. "What If?"

Stacja Sci Fi ogłosiła, że planuje wyprodukować nowy serial opowiadający o alternatywnych światach, zatytułowany "What If?" (A gdyby?). Serial będzie emitowany raz na tydzień. Każdy odcinek będzie ukazywał świat jaki powstałby w wyniku zmiany naszej przeszłości, np. co by było gdyby Niemcy wygrali II wojnę światową lub gdyby meteoryt nie spadł na Ziemię i nie zabiłby dinozaurów. W serialu zobaczymy komputerowo wygenerowaną grafikę. Pomysł przypomina nieco to co widzieliśmy już  w serialu Sliders.

  2 Wrzesień 2005 - by Cez
Potwierdzenie: Sliders pojawi się na AXN 

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że serial Sliders pojawi się na AXN lub AXN SciFi już w styczniu bądź lutym 2006 roku. Emisja będzie dotyczyła wszystkich pięciu sezonów. Innym znanym tytułem, który będzie emitowany w tym samym czasie, będzie drugi sezon znanego serialu "Lost: Zagubieni". Zapowiada się ciekawa, noworoczna ramówka na kanałach związanych z AXN.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!