New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

LIPIEC 2004:

   31 Lipiec 2004 - by Cez
Wkrótce premiera Sliders na DVD

Już za kilka dni, a dokładnie 3 sierpnia, nastąpi oficjalna premiera dwóch pierwszych sezonów Sliders na DVD. Produkt będzie dostępny wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Można go zamówić np. za pośrednictwem Amazon.com. Więcej szczegółów o zestawie znajdziecie w naszym dziale Sliders DVD. Tymczasem Universal Television stworzyło oficjalną stronę na ten temat. Witryna jest interesująca, można przeczytać kilka ciekawostek o serialu oraz zobaczyć trailer, który już wcześniej zaprezentowaliśmy na SLPL. Przedstawiamy również zdjęcie ukazujące tył okładki DVD. Na zakończenie przypomnijmy, że dziś o 20:00, jak w każdą sobotę, odbędzie się Chat.

23 Lipiec 2004 - by Cez
Chat SLPL został otwarty

Od dzisiaj wszyscy polscy fani Sliders mogą porozmawiać na zapowiedzianym kilka dni temu Chacie. Zapraszamy na pierwszą dyskusję, która odbędzie się jutro, czyli w sobotę 24 lipca 2004 roku o godzinie 20:00. Mamy nadzieję, że sobotnie rozmowy staną się tradycją. Prosimy zapoznać się z instrukcją chata. Więcej informacji - patrz news poniżej.

19 Lipiec 2004 - by Cez
Zapraszamy na Chata o Sliders

Podczas tegorocznych chłodnych wakacji wieczorami często brakuje  ciekawych zajęć. SLPL postanowiło to zmienić. Już w najbliższą sobotę, czyli 24 lipca 2004 roku, pojawi się u nas Chat. Każdy fan Sliders będzie mógł wejść do specjalnego pokoju o swym ulubionym serialu i porozmawiać z innymi osobami. Na stronie umieszczony zostanie licznik, który będzie pokazywał ile osób aktualnie przebywa na Chacie. Pokój będzie otwarty 24 godziny na dobę. Proponujemy także cotygodniowe spotkania w soboty ok. godziny 20:00. Redaktorzy strony obiecali, że będą wówczas uczestniczyć w rozmowach. By skorzystać z Chata niezbędne są applety Java. Można je pobrać na tej stronie. Natomiast tutaj znajduje się instrukcja obsługi pokoju. Zapraszamy już w najbliższą sobotę na pierwsze spotkanie! Ci, którzy nie widzieli wszystkich odcinków, będą mogli porozmawiać z tymi, co obejrzeli pięć sezonów, czyli cały serial.

14 Lipiec 2004 - by Hrabia
Dlaczego akurat "Sliders"?

Na naszej stronie, w dziale Teksty, ukazał się nowy artykuł napisany przez Hrabiego. Nie jest on tak obszerny jak tekst Ceza, ale jest za to tak samo interesujący. Artykuł jest zatytułowany - Znaczenie słowa Sliders. Tak jak sam tytuł wskazuje, autor zadaje pytanie, dlaczego akurat wybrano słowo "Sliders” i co ono ma symbolizować. Wszystkich ciekawskich zapraszamy do przeczytania, a następnie wyrażenia swych opinii na ten temat, np. w Księdze Gości. Redakcja życzy miłej lektury. 

  4 Lipiec 2004 - by Cez
Screeny z czwartego sezonu

W dziale Sezon 4 pojawiły się screeny ze wszystkich dwudziestu dwóch odcinków czwartej serii. Niestety nie zobaczymy w tym sezonie profesora Maximilliana Arturo i Wade Wells. Grupę Slidersów tworzą w tych odcinkach Quinn, Remmy, Maggie oraz Colin. Polecamy także kolejne streszczenia epizodów.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!