New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki

 

POWRÓT

WRZESIEŃ 2004:

   13 Wrzesień 2004 - by Cez
Serial "Sliders" w TVN?

Otrzymaliśmy wiadomość, że stacja TVN śledzi naszą Petycję, którą stworzyliśmy po to, by jakaś polska stacja telewizyjna zakupiła Sliders. TVN poinformowało, że stacja ta planuje zakup tego serialu. Nie należy jednak oczekiwać, że nastąpi to szybko. Plan taki jest, jednak nie wiadomo czy stacja zamierza zakupić wszystkie sezony czy tylko piąty. Jeśli jednak więcej osób napisze do TVN w tej sprawie, zapewne stacja przyspieszy zakup serialu. Być może doczekamy się chwili kiedy TVN lub TVN 7 wyemituje serial znany nam z RTL7. Jeśli nie podpisałeś jeszcze Petycji skierowanej m.in. do TVN i Polsatu, to kliknij tutaj.

13 Wrzesień 2004 - by Hrabia
Sliders: Wrota do innego wymiaru - nowy artykuł

Na stronie SLIDERS PL, a dokładnie w dziale Teksty, pojawił się nowy artykuł napisany przez Hrabiego. Tekst ten ukazał się również w najnowszym "Kurierze” - lokalnej gazecie z Opolszczyzny. Artykuł składa się z dwóch części. Pierwsza to Słownik Slidersów, który jest niezbędny, aby móc zrozumieć drugą połowę, czyli "Sliders: Wrota do innego wymiaru”. Redakcja serdecznie wszystkich zaprasza do przeczytania tego tekstu. Polecamy również poprzednie artykuły, które znajdziecie w dziale Teksty.

  4 Wrzesień 2004 - by Cez
Kari Wuhrer i jej synek Enzo

Co słychać u Kari Wuhrer, która w serialu "Sliders" zagrała Maggie Beckett? Aktorka ma obecnie drugiego męża. Z pierwszym, Danielem Salinem, rozwiodła się po czterech latach małżeństwa. Z drugim, Jamesem Scura, pobrała się w 2003 roku. W styczniu 2004 roku Kari urodziła syna, którego nazwała Enzo. Ostatnio coraz częściej można zobaczyć aktorkę razem z synem w miejscach publicznych. Jeśli chodzi o aktorstwo, to Kari przebywa aktualnie na planie nowego filmu pt. "Forbidden". Premiera w 2005 roku.

  4 Wrzesień 2004 - by Hrabia
John Rhys-Davies o "Indianie Jones 4"

John Rhys-Davies, który wcielił się w Sliders w rolę profesora Arturo, zagrał także m.in. Sallaha - sprzymierzeńca Indiany Jones w "Poszukiwaczach zaginionej Arki" i "Ostatniej krucjacie". Aktor potwierdził ostatnio, że wystąpi również w czwartej części o przygodach niesamowitego podróżnika. Niestety John Rhys-Davies poinformował, że pierwsze zdjęcia do filmu "Indiana Jones 4" nie rozpoczną się jak oczekiwano pomiędzy sierpniem, a listopadem tego roku. Aktor wyjaśnił, że George Lucas (producent) ma pewne zastrzeżenia co do scenariusza filmu i dlatego produkcja obrazu o dzielnym podróżniku nieco się opóźni, a dokładnie mówiąc opóźni się o rok. Fani będą musieli jeszcze trochę poczekać na ten film, a wszystko wskazuje na to, że będzie to naprawdę niesamowita kolejna część przygód Indiany Jones.

  3 Wrzesień 2004 - by Cez
Alternatywny scenariusz odcinka "Sole Survivors"

Serwis EarthPrime.com opublikował zaskakującą wiadomość. Odcinek z trzeciego sezonu zatytułowany "Sole Survivors" w oryginale miał przedstawiać kolejną przygodę Quinna, Wade, Remmy'ego oraz profesora Arturo. Jak wiemy, w tym odcinku nie ma już profesora, bowiem zastąpiła go Maggie Beckett. Okazało się, że scenarzysta Steven Kriozere napisał ten odcinek zanim John Rhys-Davies odszedł z serialu. W pierwszej wersji Arturo miał pomóc Quinnowi znaleźć antidotum na plagę zombie. Nie mielibyśmy też do czynienia ze sporem Wade z Maggie. Mimo ciekawego alternatywnego scenariusza fani podkreślają, że ostateczna wersja jest dużo lepsza. Dlaczego? Ponieważ w tym odcinku poznajemy osobowość nowej bohaterki, Maggie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj skrypt z tego odcinka. Znajomość angielskiego jest obowiązkowa.

  3 Wrzesień 2004 - by Cez
Polska kaseta video - więcej informacji

Redakcja strony SLIDERS PL zdobyła unikalną kasetę video z nagranym odcinkiem pilotowym serialu "Sliders". Wspominaliśmy niedawno o owym produkcie. Kaseta została wydana w Polsce kilka lat temu przez ITI Home Video jako "Zakręcona Podróż w Czasie". Nic dziwnego, że mało kto skojarzył ten tytuł ze Sliders. Redakcja zeskanowała okładkę , którą można zobaczyć w dziale Sliders VHS. Oczywiście tłumacz ITI nie mógł nie popisać się własnym "oryginalnym" tłumaczeniem. Czasownik "slide" to u niego "podróżować", a rzeczownik "sliders" to "podróżnicy". Zegar w tej wersji to Licznik.

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!